Włóczykij

9. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży - Włóczykij

Tomek Nasiółkowski - Zwykłe i niezwykłe zjawiska w Karkonoszach

niedziela 22.02.2015 godz. 18:00 - Klub Festiwalowy Włóczykija

Karkonosze każdy z nas zna, widział je lub w nich był. Mówi się, że są to góry zadeptane przez tłumy turystów, góry łatwe i przewidywalne. Ale Karkonosze mają też inną, mniej znaną stronę. Są tajemnicze, bywają groźne i niebezpieczne. Zjawiska, które możemy w nich obserwować są fenomenalnymi spektaklami przyrodniczymi o niezwykłym pięknie i dynamice. Żeby zobaczyć je właśnie takie, trzeba pobyć w nich dłużej niż w sobotnią czy niedzielną wycieczkę. Zobaczymy Karkonosze od środka, z perspektywy osoby, która na najwyższym szczycie spędza niemal pół roku i co godzinę wsadza głowę w niebo, żeby sprawdzić jaka jest pogoda.

Tomasz Nasiółkowski - mieszkaniec Jeleniej Góry, miłośnik gór Dolnego Śląska oraz Indii. Z wykształcenia geograf, pracownik w Wysokogórskim Obserwatorium Meteorologicznym na Śnieżce, przewodnik sudecki, pilot wycieczek a czasami także podróżnik.

» powrt «

Prezentacje na Włóczykiju 2015

Lista uczestników - Włóczykij Trip Extreme Informacje dla przyjezdnych - Włóczykij Trip Extreme

Archiwum

13. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij12. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij11. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij10. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij9. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij8. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij7. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij6. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij5. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij4. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij3. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij2. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij1. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij pmno.pl

Kontakt

Spiritus Movens Przemek Lewandowski - fluxoplazma@gmail.com
Biuro informacyjne festiwalu - turystyka@gryfino.pl

Dołącz do nas Włóczykij na FB

Włóczykij
Republika Midzyodrza
Gryfiski Dom Kultury
Projektowanie stron internetowych - kostek.net