Włóczykij

Bilety / Karnety

9. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży - Włóczykij

HARMONOGRAM SPRZEDAŻY WEJŚCIÓWEK NA FESTIWAL
- 4 grudnia 2014 - rozpoczęcie sprzedaży i rezerwacji internetowej karnetów
- 5 stycznia 2015 - rozpoczęcie zapisów na rajd Włóczykij Trip Extreme (wpisowe 35,00 zł, ilość miejsc ograniczona)
- 13 stycznia do 6 lutego 2015 - okres sprzedaży zniżkowych biletów na koncert Cezika, Bal Włóczykija i wycieczki, a także wydawanie darmowych, imiennych biletów na koncerty w klubie festiwalowym wyłącznie dla posiadaczy karnetów
- 9 lutego 2015 - sprzedaż biletów na koncerty, Bal Włóczykija i wycieczki dla pozostałych uczestników oraz rozpoczęcie sprzedaży biletów jednodniowych

Widzem na festiwalu można być na dwa sposoby.

1. MOŻNA KUPIĆ KARNET
Rezerwacja i sprzedaż karnetów rozpoczyna się 4 grudnia 2014. Cena karnetu uprawniającego do wejścia na wszystkie imprezy (z wyjątkiem Balu Włóczykija, wycieczek, koncertu Cezika oraz koncertów 28 lutego 2015) wynosi 100,00 zł. Na Bal Włóczykija, wycieczki oraz koncerty 28 lutego 2015 posiadacze karnetu otrzymają zniżki na bilet. Karnet nie zawiera również opłaty startowej na rajd Włóczykij Trip Extreme. Na koncert Cezika cena biletu dla posiadaczy karnetów wynosi 20,00 zł. Posiadacze karnetów którzy zainteresowani są Balem Włóczykija oraz wycieczkami zobowiązani są do rezerwowania i kupowania zniżkowych biletów od 13 stycznia do 6 lutego 2015. Po tym terminie nie gwarantujemy pewności zakupu biletów.

POSIADACZE KARNETÓW ZOBOWIĄZANI SĄ DO ODBIORU DARMOWYCH WEJŚCIÓWEK NA WSZYSTKIE KONCERTY ODBYWAJĄCE SIĘ W KLUBIE FESTIWALOWYM U SUSZKA (NAJPÓŹNIEJ 6 DNI PRZED). W INNYM PRZYPADKU MOŻE POJAWIĆ SIĘ PROBLEM Z MOŻLIWOŚCIĄ UCZESTNICTWA.

SPRZEDAŻ BILETÓW I WYDAWANIE IMIENNYCH WEJŚCIÓWEK NA KONCERTY DLA KARNETOWICZÓW STARTUJE 9 LUTEGO 2015 W CENTRUM INFORMACJI TURYSTYCZNEJ. OD 19 LUTEGO 2015 BILETY DOSTĘPNE BĘDĄ W KASIE GRYFIŃSKIEGO DOMU KULTURY.

2. BILETY JEDNODNIOWE ORAZ NA POSZCZEGÓLNE WYDARZENIA TOWARZYSZĄCE
Przedsprzedaż biletów rozpocznie się 9 lutego 2015. Bilety uprawniające do wejścia na cały jeden dzień prezentacji i filmów dostępne będą w cenach: 25,00 zł (20 lutego, 21 lutego, 22 lutego, 1 marca), 20,00 zł (19 lutego, 23 lutego, 26 lutego, 27 lutego, 28 lutego) i 15,00 zł (24 lutego, 25 lutego). Przed festiwalem bilety będzie można kupować w Centrum Informacji Turystycznej w Gryfinie (nabrzeże, ul. Nadodrzańska 1). Od dnia rozpoczęcia festiwalu bilety będą sprzedawane wyłącznie w kasie Gryfińskiego Domu Kultury. Kasa będzie otwierana codziennie godzinę przed pierwszą prezentacją lub projekcją i będzie czynna do końca dnia festiwalowego. Bilety na wycieczki, koncerty oraz Bal Włóczykija dla osób nieposiadających karnetów pojawią się w sprzedaży od 9 lutego 2015. Rezerwacja internetowa prowadzona będzie tylko na Bal Włóczykija. Ceny biletów na koncerty: CEZIK - 30,00 zł, 3MOONBOYS - 10,00 zł, KRÓL - 20,00 zł, LIMBOSKI - 10,00 zł, TRZY DNI PÓŹNIEJ - 10,00 zł.

UWAGA! ZAINTERESOWANIE FESTIWALEM JEST DUŻE ALE DLA OSÓB PRZYJEZDNYCH, KTÓRZY NIE MOGĄ WCZEŚNIEJ KUPIĆ BILETU JEDNODNIOWEGO W CENTRUM INFORMACJI TURYSTYCZNEJ W GRYFINIE (LUB OD 19 LUTEGO W KASIE GDK), CODZIENNIE BĘDZIEMY ZOSTAWIAĆ PULĘ BILETÓW NA POSZCZEGÓLNE DNI. JEŚLI KTOŚ PRZYJEDZIE WCZEŚNIE (PRZED ROZPOCZĘCIEM PIERWSZYCH PREZENTACJI) NIE POWINIEN MIEĆ PROBLEMU Z ZAKUPEM BILETU JEDNODNIOWEGO. PROBLEMEM MOŻE POJAWIĆ SIĘ JEDYNIE W PRZYPADKU OTWARCIA LUB ZAMKNIĘCIA FESTIWALU.

Lista uczestników - Włóczykij Trip Extreme Informacje dla przyjezdnych - Włóczykij Trip Extreme

Archiwum

14. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij13. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij12. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij11. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij10. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij9. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij8. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij7. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij6. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij5. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij4. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij3. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij2. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij1. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij pmno.pl

Kontakt

Spiritus Movens Przemek Lewandowski - fluxoplazma@gmail.com
Biuro informacyjne festiwalu - turystyka@gryfino.pl

Dołącz do nas Włóczykij na FB

Włóczykij
Republika Midzyodrza
Gryfiski Dom Kultury
Projektowanie stron internetowych - kostek.net