Włóczykij

Bilety / karnety / opłaty startowe ...

9. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży "Włóczykij"

Lista startowa
Włóczykij Trip Extreme 2017

Cena: 

35 zł / osobę

OPŁATA STARTOWA - ZAMÓW!

Lp.

Nazwisko

Imię

Miejscowość

Dystans

Opłacone

1

Adamcewicz

Dawid

Poznań

50 km

tak

2

Adamowski

Kacper

Szczecin

50 km

tak

3

Aleksiewicz

Adrian

Szczecin

50 km

tak

4

Andrzejczak

Maciej

Szczecin

50 km

tak

5

Anklewicz

Paweł

Gryfino

25 km

tak

6

Araszkiewicz

Tomasz

Szczecin

50 km

tak

7

Balcer

Paweł

Szczecin

25 km

tak

8

Barnik

Edyta

Szczecin

25 km

tak

9

Bartnik

Jarosław

Szczecin

25 km

tak

10

Bartosiewicz

Adam

Gryfino

50 km

tak

11

Baszak

Przemysław

Gryfino

25 km

tak

12

Bąbel

Krzysztof

Słupsk

25 km

tak

13

Bąbolewski

Krzysztof

Szczecin

50 km

tak

14

BĄCZYK

Adam

Szczecin

50 km

tak

15

BEBKO

DANIEL

SZCZECIN

50 km

tak

16

Bednarczyk

Zbigniew

Poznań

50 km

tak

17

Beker

Jan

Załom

50 km

tak

18

Bieńko

Krzysztof

Szczecin

25 km

tak

19

Bieńko

Piotr

Szczecin

25 km

tak

20

Biernacki

Andrzej

Szczecin

50 km

tak

21

Bobak

Natalia

Szczecin

50 km

tak

22

Bochenek

Paweł

Szczecin

50 km

tak

23

Borkowski

Bogusz

Szczecin

50 km

tak

24

Borowiak

Krzysztof

Bonikowo

50 km

tak

25

Borowiak

Paweł

Gryfino

50 km

tak

26

Brejwo

Marek

Szczecin

50 km

tak

27

Brzeziński

Radosław

Szczecin

50 km

tak

28

Brzozowski

Piotr

Szczecin

25 km

tak

29

Buczma

Grzegorz

Stargard

50 km

tak

30

Bukowski

Bartosz

Szczecin

25 km

tak

31

Burak

Dariusz

Gorzów Wielkopolski

50 km

tak

32

Carło

Beata

Praga

50 km

tak

33

Carło

Marcin

Szczecin

50 km

tak

34

Chajda

Paweł

Szczecin

25 km

tak

35

Chołaściński

Wojciech

Warszawa

50 km

tak

36

Cichecki

Piotr

Gryfice

25 km

tak

37

Ciesielski

Dawid

Szczecin

50 km

tak

38

Cieściów

Artur

Szczecin

50 km

tak

39

Cybulska

Anna

Police

50 km

tak

40

Cybulski

Michał

Police

50 km

tak

41

Czajkowska

Diana

Szczecin

25 km

tak

42

Czapla

Tomasz

Szczecin

50 km

tak

43

Czarnecka

Marta

Szczecin

25 km

tak

44

Czupryński

Marcin

Szczecin

50 km

tak

45

Ćwiękała

Bartłomiej

Bielsko-Biała

50 km

tak

46

Daniłowicz

Anna

Szczecin

50 km

tak

47

daniłowicz

dorota

szczecin

50 km

tak

48

Daniłowicz

Klaudia

Szczecin

50 km

tak

49

Dąbrowski

Jarosław

Nowa Wieś

50 km

tak

50

Depa

Bogusława

Szczecin

25 km

tak

51

Depa

Paweł

Szczecin

25 km

tak

52

Długołęcki

Michał

Szczecin

25 km

tak

53

Doleżek

Krystian

Szczecin

50 km

tak

54

Drobczyński

Bartosz

Szczecin

25 km

tak

55

Dubaj

Eugeniusz

Szczecin

25 km

tak

56

Duber

Grzegorz

Widuchowa

50 km

tak

57

Dulny

Jarosław

Szczecin

50 km

tak

58

Dworzański

Bartosz

Szczecin

25 km

tak

59

Dziedzic

Paweł

Kiełpino

50 km

tak

60

Dzietczyk

Kamil

Choszczno

25 km

tak

61

Dziobkowska

Sylwia

Gryfino

25 km

tak

62

Dziobkowski

Kacper

Gryfino

50 km

tak

63

Dziubiński

Michał

Sosnowiec

50 km

tak

64

Dziwir

Magdalena

Stargard

25 km

tak

65

Fic

Pawel

Wołomin

50 km

tak

66

Filipek

Marcin

Raduń

50 km

tak

67

Forczmański

Paweł

Szczecin

50 km

tak

68

Gajda

Sebastian

Szczecin

50 km

tak

69

Gajewski

Krzysztof

Łęczyca

25 km

tak

70

Gajewski

Marcin

Szczecin

25 km

tak

71

Gajewski

Patrycjusz

Łęczyca

25 km

tak

72

GAWLICKA

AGATA

Szczecin

50 km

tak

73

Gąciarski

Krystian

Szczecin

50 km

tak

74

Gąsiorek

Adam

sulęcin

50 km

tak

75

Gębka

Artur

Stargard

25 km

tak

76

Gierek

Pawel

Hillerød

25 km

tak

77

Gliszczyński

Marek

Chojnice

50 km

tak

78

Gładysz

Łukasz

Szczecin

50 km

tak

79

Gnysińska

Karolina

Choszczno

50 km

tak

80

Godlewska-Pocierznicka

Sylwia

Szczecin

50 km

tak

81

Godlewski

Grzegorz

Szczecin

50 km

tak

82

Gołąb

Anna

Widuchowa

25 km

tak

83

Gołąb

Arkadiusz

Stargard

25 km

tak

84

Górczewski

Piotr

Szczecin

50 km

tak

85

Górna

Dorota

Szczecin

25 km

tak

86

Górny

Arkadiusz

Szczecin

25 km

tak

87

Grabia

Marcin

Tomaszów Mazowiecki

50 km

tak

88

Graczykowski

Paweł

Police

50 km

tak

89

Grekowicz

Marek

Redlica

50 km

tak

90

Grzejszczak

Grzegorz

Pyrzyce

25 km

tak

91

Grzelak

Marcin

Szczecin

50 km

tak

92

Gulczyński

Jacek

Szczecin

50 km

tak

93

Halamus

Robert

Poznań

50 km

tak

94

Haraszczuk

Joanna

Szczecin

25 km

tak

95

Haraszczuk

Krystian

Szczecin

25 km

tak

96

Harner

Jacek

Police

50 km

tak

97

Horodyska

Magdalena

Drezdenko

50 km

tak

98

Horożaniecki

Michał

Szczecin

50 km

tak

99

Howil

Waldemar

Gryfino

25 km

tak

100

Inglot

Marcin

Chwarstnica

50 km

tak

101

Jakubik

Piotr

Poznań

50 km

tak

102

Jakubowski

Łukasz

Borucin

50 km

tak

103

Jamroziak

Grzegorz

Kamień Pomorski

50 km

tak

104

Janowski

Robert

Szczecin

50 km

tak

105

Jarzębska

Nina

Police

25 km

tak

106

Jelonek-Pawlik

Agnieszka

Szczecin

25 km

tak

107

Jendrzejewski

Robert

Szczecin

50 km

tak

108

Jędraszczyk

Krzysztof

Gryfino

50 km

tak

109

Jurkowski

Bartłomiej

Czarnków

50 km

tak

110

Jurkowski

Dariusz

Szczecin

50 km

tak

111

Kaczmarek

Beata

Poznań

50 km

tak

112

Kaczmarek

Szymon

Gryfino

25 km

tak

113

Kaczyński

Marcin

Szczecin

25 km

tak

114

Kaiser

Ernest

Gorzów Wielkopolski

50 km

tak

115

Kaniak

Norbert

Białuń

25 km

tak

116

Kaniak

Tomasz

Szczecin

25 km

tak

117

Kasperkowicz

Bartosz

Wapnica

50 km

tak

118

Kasprowicz

Łukasz

Szczecin

50 km

tak

119

Kępa

Mateusz

TRZCIŃSKO-ZDRÓJ

50 km

tak

120

Klepacki

Bartosz

Police

50 km

tak

121

Kluczka

Aleksandra

Warszawa

50 km

tak

122

Kluza-Howil

Lila

Gryfino

25 km

tak

123

Kłopotek

Aneta

Gryfino

25 km

tak

124

Kłopotek

Marcin

Bartkowo

50 km

tak

125

Kłosowski

Seweryn

Szczecin

50 km

tak

126

Koliński

Krzysztof

Gryfino

25 km

tak

127

Koliński

Piotr

Gryfino

25 km

tak

128

Kowalak

Maciej

Szczecin

25 km

tak

129

Kramer

Krzysztof

Jasień

50 km

tak

130

Krępa

Daniel

Dobra

50 km

tak

131

KRUPOWIES

JERZY

Szczecin

50 km

tak

132

KRZEMIŃSKI

ANDRZEJ

KOSZALIN

50 km

tak

133

Krzywolak

Ania

Racibórz

50 km

tak

134

Kucharska

Julia

Police

25 km

tak

135

Kucharski

Tomasz

Police

25 km

tak

136

KUCHARSKI

WALDEMAR

SZCZECIN

50 km

tak

137

Kułakowski

Marcin

Szczecin

50 km

tak

138

Kurasińska

Dorota

Szczecin

50 km

tak

139

Kurasiński

Robert

Szczecin

50 km

tak

140

Kwieciński

Norbert

Szczecin

50 km

tak

141

Lachowski

Grzegorz

Szczecin

25 km

tak

142

Laskowski

Adam

Załom

50 km

tak

143

Lenard

Anna

Trzcińsko Zdrój

25 km

tak

144

Lenard

Marcin

Trzcińsko Zdrój

25 km

tak

145

Leszko

Monika

Przybiernów

25 km

tak

146

Lichtańska

Małgorzata

Kalisz Pomorski

25 km

tak

147

Liwczak

Dariusz

Szczecin

50 km

tak

148

Łuszczyk

Mirosław

Szczecin

50 km

tak

149

Łużyńska

Katarzyna

Szczecin

50 km

tak

150

Łużyński

Tomasz

Szczecin

50 km

tak

151

Łysiak

Angelika

Szczecin

50 km

tak

152

Maćkowiak

Justyna

Szczecin

25 km

tak

153

Maćkowiak

Marcin

Szczecin

25 km

tak

154

Maćkowski

Krzysztof

Radom

50 km

tak

155

Magalski

Tomasz

Kamień Pomorski

50 km

tak

156

Malinowska

Izabela

Częstochowa

25 km

tak

157

Małecki

Michał

Szczecin

50 km

tak

158

Małysz

Mateusz

Stargard

50 km

tak

159

Marciniak

Lidka

Szczecin

25 km

tak

160

Marciniak

Wojciech

Szczecin

50 km

tak

161

Markowski

Jakub

Szczecin

50 km

tak

162

MARKOWSKI

PAWEŁ

Gorzów Wielkopolski

25 km

tak

163

Maryniak

Agata

Szczecin

50 km

tak

164

Maryniak

Michał

Szczecin

50 km

tak

165

Maszczykowska

Agata

Szczecin

50 km

tak

166

Matuć

Karolina

Szczecin

25 km

tak

167

Mazurek

Marian

Stargard Szczeciński

50 km

tak

168

MĄDRAWSKI

TOMASZ

Szczecin

50 km

tak

169

Melnicki

Tomasz

Szczecin

50 km

tak

170

Michalska

Milena

Szczecin

50 km

tak

171

Michniewicz

Joanna

Szczecin

25 km

tak

172

Mikulska

Agnieszka

Police

50 km

tak

173

Mindziak

Dominik

Szczecin

25 km

tak

174

Miziński

Piotr

Gryfino

25 km

tak

175

Mogilnicki

Rafał

Szczecin

25 km

tak

176

Mozga

Piotr

Łódź

50 km

tak

177

Mucha

Piotr

Szczecin

50 km

tak

178

Murawski

Piotr

Szczecin

50 km

tak

179

Mykietyn

Roman

Gryfino

25 km

tak

180

Nachaczewski

Paweł

Szczecin

50 km

tak

181

Niczyj

Patryk

Szczecin

50 km

tak

182

Niedzielski

Robert

Szczecin

50 km

tak

183

Niemiro

Dominika

Police

50 km

tak

184

Niemiro

Paweł

Police

50 km

tak

185

Nieroda

Dorota

Szczecin

25 km

tak

186

Nizioł

Paula

Szczecin

50 km

tak

187

Nowak

Dorota

Szczecin

50 km

tak

188

Nowicki

Robert

Racław

25 km

tak

189

Olczyk

Norbert

Szczecin

25 km

tak

190

Olejniczak

Magdalena

Police

25 km

tak

191

Opałka

Aleksander

Szczecin

50 km

tak

192

Orecki

Radoslaw

Szczecin

50 km

tak

193

Orlikowski

Jakub

Szczecin

25 km

tak

194

Orłowski

Adam

Szczecin

25 km

tak

195

Ostrowski

Adam

Poznań

50 km

tak

196

Otkała

Karol

Szczecin

25 km

tak

197

Pacholski

Krzysztof

Szczecin

50 km

tak

198

Pająk

Małgorzata

Szczecin

50 km

tak

199

Panicz

Aleksandra

Szczecin

50 km

tak

200

Panicz

Remigiusz

Szczecin

50 km

tak

201

PAPIEŻ

DOROTA

POLICE

25 km

tak

202

Paradowska

Natalia

Szczecin

50 km

tak

203

Pawłowski

Marcin

Szczecin

50 km

tak

204

Pełech

Robert

Dobra

50 km

tak

205

PETERSBURSKI

ROBERT

MIERZYN

50 km

tak

206

Piasecki

Witold

Szczecin

50 km

tak

207

Pietrakowski

Grzegorz

Szczecin

50 km

tak

208

Pińkowska

Patrycja

Szczecin

50 km

tak

209

Ploch

Piotr

Bezrzecze

50 km

tak

210

Pocierznicki

Rafał

Szczecin

50 km

tak

211

Podsiadły

Marcin

Stargard

50 km

tak

212

Polaczek

Jędrzej

Szczecin

50 km

tak

213

Porzych

Zbigniew

Szczecin

50 km

tak

214

Postawa

Jacek

Gryfino

50 km

tak

215

Prociak

Krzysztof

Sczecin

50 km

tak

216

Prorok

Krzysztof

Szczecin

50 km

tak

217

Prys

Marcin

Gryfino

50 km

tak

218

Przybyciński

Piotr

Szczecin

50 km

tak

219

Ptaszyńska

Karolina

Drezdenko

50 km

tak

220

Pudło

Sebastian

Szczecin

50 km

tak

221

Raginia

Dominik

Gryfino

50 km

tak

222

Rokosz

Arkadiusz

Szczecin

25 km

tak

223

Rożko

Sebastian

Gryfino

50 km

tak

224

Ruczyński

Dawid

Szczecin

25 km

tak

225

Rumbuć

Przemysław

Szczecin

50 km

tak

226

Rutkowski

Ryszard

Szczecin

25 km

tak

227

Rutkowski

Stanisław

Szczecin

50 km

tak

228

Sajkowski

Kamil

Szczecin

25 km

tak

229

Sakowska-Carło

Magda

Szczecin

50 km

tak

230

Sawka

Paweł

Choszczno

50 km

tak

231

Seide

Sylwia

Poznań

50 km

tak

232

Seidler

Tomasz

Szczecin

50 km

tak

233

Sielicka

Aneta

Białuń

25 km

tak

234

Sielicki

Artur

Białuń

25 km

tak

235

Siełacz

Adam

Szczecin

25 km

tak

236

Sikorski

Marcin

Szczecin

50 km

tak

237

Skierczyński

Zbigniew

Dobra

50 km

tak

238

Skoniecki

Adrian

TRZCIŃSKO-ZDRÓJ

50 km

tak

239

Skowron

Marcin

Szczecin

50 km

tak

240

Skrobacki

Marcin

Szczecin

50 km

tak

241

Słowik

Przemysław

Szczecin

50 km

tak

242

Smulska

Katarzyna

Lubicz

50 km

tak

243

Smulski

Dominik

Lubicz

50 km

tak

244

Sobczak

Monika

Kostrzyn Wlkp

25 km

tak

245

Sobczyk

Edward

Szczecin

50 km

tak

246

Sobiegraj

Marek

Myślibórz

50 km

tak

247

Soboń

Szymon

Szczecin

50 km

tak

248

Sosin

Bartosz

Stargard

25 km

tak

249

Sowiński

Krzysztof

Szczecin

50 km

tak

250

Spiczko

Małgorzata

Szczecin

50 km

tak

251

Stanek

Asia

Szczecin

50 km

tak

252

Stanek

Robert

Szczecin

50 km

tak

253

Staniszczak

Łukasz

Szczecin

50 km

tak

254

Staniszczak

Paweł

Szczecin

50 km

tak

255

Staniszczak

Zenon

Szczecin

50 km

tak

256

Staniszewski

Tomasz

Szczecin

50 km

tak

257

Staszewski

Tomasz

Gryfino

50 km

tak

258

Stefaniak

Łukasz

Szczecin

25 km

tak

259

Stoltman

Marcin

Szczecin

50 km

tak

260

Strączko

Wojciech

Szczecin

25 km

tak

261

stronikowski

kamil

szczecin

50 km

tak

262

Strzelec

Tomasz

Gryfino

25 km

tak

263

Sukiennik

Paweł

szczecin

25 km

tak

264

Szaciłowski

Piotr

Świnoujście

50 km

tak

265

Szczekutowicz

Adrian

WARSZAWA

50 km

tak

266

Szczęsny

Bartosz

Szczecin

25 km

tak

267

Szczęsny

Maciej

Szczecin

50 km

tak

268

Szczęsny

Michał

Gryfino

50 km

tak

269

Szemelak

Radek

Szczecin

50 km

tak

270

Szołtun

Beata

Chrząszczewo

25 km

tak

271

Szołtun

Maciej

Chrząszczewo

25 km

tak

272

Szpilman

Ewa

Szczecin

25 km

tak

273

Sztube

Joanna

Drezdenko

50 km

tak

274

SZUFRANOWICZ

Marcin

Szczecin

25 km

tak

275

SZUFRANOWICZ

MIROSŁAW

Szczecin

25 km

tak

276

Szut

Dariusz

Szczecin

50 km

tak

277

Szwarc

Piotr

Szczecin

50 km

tak

278

Szydelko

Piotr

Gryfino

25 km

tak

279

Ścibisz

Jerzy

Szczecin

50 km

tak

280

Śliwka

Hubert

Gryfino

50 km

tak

281

Śliwka

Michał

Czepino

50 km

tak

282

Śpiewak

Konrad

Szczecin

25 km

tak

283

Świerczek

Krzysztof

Szczecin

50 km

tak

284

Śwital

Ela

Gryfino

50 km

tak

285

Świtalska

Eliza

Szczecin

25 km

tak

286

Tatoń

Kamila

Szczecin

50 km

tak

287

Techman

Mateusz

Szczecin

25 km

tak

288

Telatyńska

Sylwia

Choszczno

25 km

tak

289

Tokarska

Agnieszka

Szczecin

50 km

tak

290

Tylkowski

Maksym

Witkowo

25 km

tak

291

Tymul

Jakub

Szczecin

50 km

tak

292

Tyrajska

Mariusz

Szczecin

25 km

tak

293

Tyrajska

Ola

Szczecin

25 km

tak

294

Uchto-Szydelko

Anna

Gryfino

25 km

tak

295

Urbański

Andrzej

Gryfino

50 km

tak

296

Verde

Bartek

Glossop

50 km

tak

297

Wachowicz

Tomasz

Szczecin

50 km

tak

298

Wasiluk

Marcin

Gryfino

25 km

tak

299

WASZKIEWICZ

Tomasz

Szczecin

50 km

tak

300

Waś

Robert

Myślibórz

50 km

tak

301

WAWRZYNIAK

ADRIAN

SZCZECIN

50 km

tak

302

Wągrodzka

Olga

Ostrowice

50 km

tak

303

Werecki

Marcin

Stargard

50 km

tak

304

Wesołowski

Stefan

Szczecin

25 km

tak

305

WIECZOREK

JAKUB

STARGARD

25 km

tak

306

WIECZOREK

MAGDALENA

STARGARD

25 km

tak

307

WIECZOREK

WOJCIECH

STARGARD

25 km

tak

308

Wierzchowiak

Jarosław

Warszawa

50 km

tak

309

Wierzchowska

Małgorzata

Szczecin

25 km

tak

310

Wilczyński

Grzegorz

Szczecin

50 km

tak

311

Wilk

Adam

Stargard

25 km

tak

312

Wilk

Katarzyna

Stargard

25 km

tak

313

Wiśniewski

Konrad

Stargard Szczeciński

50 km

tak

314

Wiśniewski

Przemysław

Szczecin

50 km

tak

315

Witkowski

Mateusz

Szczecin

25 km

tak

316

Woch

Jacek

Szczecin

25 km

tak

317

Wojciechowski

Marcin

Szczecin

50 km

tak

318

Wojciechowski

Tomasz

Gryfino

25 km

tak

319

WOJCIESZEK

DOROTA

SZCZECIN

25 km

tak

320

Wojtczak

Szymon

Szczecin

50 km

tak

321

Woropaj

Beniamin

Szczecin

50 km

tak

322

WÓJCIK

ŁUKASZ

SZCZECIN

50 km

tak

323

Wójtowicz

Grzegorz

Szczecin

50 km

tak

324

Wroński

Krzysztof

Świnoujście

50 km

tak

325

Wróbel

Konrad

Mniszków

50 km

tak

326

Wrzosek

Kamil

Gryfino

25 km

tak

327

Wypych

Maciej

Wołczkowo

50 km

tak

328

Zabłocki

Krzysztof

Szczecin

25 km

tak

329

Zabłocki

Radosław

Gryfino

50 km

tak

330

Zając

Daria

Szczecin

50 km

tak

331

Zakrzewski

Witold

Szczecin

25 km

tak

332

Zalewska

Katarzyna

Gryfino

25 km

tak

333

Zarębska

Agnieszka

Gryfino

25 km

tak

334

Zarzycki

Marcin

Szczecin

25 km

tak

335

Zarzycki

Pawel

Warzymice

50 km

tak

336

Zbierski

Robert

szczecin

50 km

tak

337

Zduński

Maciej

Słupsk

25 km

tak

338

Zieliński

Adam

Szczecin

25 km

tak

339

Zięciak

Michał

Stargard

50 km

tak

340

Złotnicka

Kornelia

Stargard

25 km

tak

341

Złotnicki

Marcin

Stargard

25 km

tak

342

Zmaczynski

Marcin

Szczecin

50 km

tak

343

Żal

Paweł

Szczecin

25 km

tak

344

Żelichowski

Rafał

Trzcińsko - Zdrój

25 km

tak

345

Żelichowski

Szymon

Trzcińsko Zdrój

25 km

tak

346

Żurawski

Łukasz

Police

50 km

tak

347

Żurawski

Michał

Szczecin

50 km

tak

348

ŻYGIEŁO

Monika

choszczno

25 km

tak

Lista uczestników - Włóczykij Trip Extreme Informacje dla przyjezdnych - Włóczykij Trip Extreme

Archiwum

10. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij9. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij8. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży 7. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży 6. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży 5. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży 4. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży 3. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży 2. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży 1. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży pmno.pl

Kontakt

Spiritus Movens Przemek Lewandowski - fluxoplazma@gmail.com
Biuro informacyjne festiwalu - turystyka@gryfino.pl

Dołącz do nas Włóczykij na FB

Włóczykij
Republika Międzyodrza
Gryfiński Dom Kultury
Projektowanie stron internetowych - kostek.net