Bilety / Karnety

BILETY W PRZEDSPRZEDAŻY WYKUPIONE. BILETY W NIEWIELKIEJ LICZBIE BĘDĄ JESZCZE DOSTĘPNE W KASIE FESTIWALOWEJ (GRYFIŃSKI DOM KULTURY, UL. SZCZECIŃSKA 17) PRZED KONCERTEM.

Cena karnetu uprawniającego do wejścia na wszystkie imprezy (oprócz dwóch rajdów Włóczykija i Balu Włóczykija) wynosi 70,00 zł (KARNETY WYPRZEDANE!).

Cena biletów uprawniających do wejścia na cały jeden dzień prezentacji i filmów: 15,00 zł (uprawnia do wejścia do wszystkich miejsc, w których odbywać się będą projekcje). Bilety na poszczególne dni festiwalu wprowadzone są do przedsprzedaży w limitowanych ilościach w gryfińskim Centrum Informacji Turystycznej. Większość będzie udostępniana na miejscu pokazów w danym dniu festiwalu.

Cena biletów uprawniających do wejścia podczas zakończenia festiwalu na prelekcje Jacka Pałkiewicza oraz Jerzego Majcherczyka: 20,00 zł.

Ceny biletów na wycieczki do Stargardu Szczecińskiego i Penkun - 10,00 zł za każdą wycieczkę. Osoby z karnetami nie płacą za wycieczki, ale muszą odebrać darmowy bilet, od pierwszego dnia festiwalu, a najpóźniej dzień przed wyjazdem. (BILETY NA WYCIECZKĘ DO PENKUN WYPRZEDANE!)

Cena biletu na Bal Włóczykija w Borzymiu - 20,00 zł.

Ceny biletów na koncerty:
Koncerty BEZ JAHZGH, ŁĄKI ŁAN - 10,00 zł
Koncerty KRISTEN, ETAM ETAMSKI - 10,00 zł. Osoby z karnetami nie płacą za wstęp, ale muszą odebrać darmowy bilet, od pierwszego dnia festiwalu, a najpóźniej dzień przed koncertem.
Koncerty PAULA I KAROL, DEAD SNOW MONSTER, BRATY Z RAKEMNA - 10,00 zł. Osoby z karnetami nie płacą za wstęp, ale muszą odebrać darmowy bilet, od pierwszego dnia festiwalu, a najpóźniej dzień przed koncertem.
Koncerty FINAL STRIKE, BLADE LOKI, ACID DRINKERS, MOUGA - 25,00 zł.

Regulamin korzystania z karnetów:
1. Karnet uprawnia do wejścia na wszystkie imprezy, z wyjątkiem Balu Włóczykija. Nie zawiera w sobie również opłaty startowej na rajdy Włóczykija.
2. Karnet nie gwarantuje miejsca siedzącego.
3. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc na wycieczki oraz koncerty Kristen oraz Paula i Karol w klubie festiwalowym, posiadacze karnetu są zobowiązani do odebrania wcześniej w kasie Gryfińskiego Domu Kultury darmowych wejściówek (najpóźniej dzień przed wydarzeniem).
4. Karnet jest imienny.
5. Imię i nazwisko należy wpisać tylko długopisem, wyraźnie i czytelnie.
6. Dane wpisane ołówkiem lub innym łatwo zmazywalnym przyborem do pisania będą nieważne.
7. W przypadku, gdy widać będzie ślady zmiany danych, organizatorzy mają prawo odmówić wstępu na pokaz.
8. Jeden karnet obowiązuje tylko dla jednej osoby. Nie można go odstępować osobom drugim.
9. Kupno karnetu wiąże się z akceptacją niniejszego regulaminu.