Bilety / Karnety

8. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży "Włóczykij"

Widzem na festiwalu można być na dwa sposoby.

1. MOŻNA BYŁO KUPIĆ KARNET (NIESTETY OD 15 STYCZNIA WYPRZEDANE)

Cena karnetu uprawniającego do wejścia na wszystkie imprezy, z wyjątkiem Balu Włóczykija, wycieczek oraz koncertów 1 marca 2014 wynosi 100,00 zł. Na Bal Włóczykija, wycieczki oraz koncerty 1 marca posiadacze karnetu otrzymają 50% zniżki na bilet. Karnet nie zawiera również opłaty startowej na rajd Włóczykij Trip Extreme.

Posiadacze karnetów którzy zainteresowani są Balem Włóczykija oraz wycieczkami zobowiązani są do rezerwowania i kupowania zniżkowych biletów od 3 stycznia do 30 stycznia 2014. Po tym terminie nie gwarantujemy pewności zakupu biletów.

Rezerwacja biletów rozpoczęła się 2 grudnia 2013.

2. BILETY JEDNODNIOWE ORAZ NA POSZCZEGÓLNE WYDARZENIA TOWARZYSZĄCE

Bilety uprawniające do wejścia na cały jeden dzień prezentacji i filmów dostępne będą w cenach: 25,00 zł (22 lutego i 23 lutego), 20 zł (21 lutego, 24 lutego, 28 lutego) i 15 zł (pozostałe dni). Na spotkanie Adamem Bieleckim obowiązywać będzie osobny bilet w cenie 15 zł. Przedsprzedaż biletów rozpocznie się 10 lutego 2013.

Przed festiwalem bilety będzie można kupować w Centrum Informacji Turystycznej w Gryfinie). Od dnia rozpoczęcia festiwalu bilety będą sprzedawane wyłącznie w kasie Gryfińskiego Domu Kultury. Kasa będzie otwierana codziennie godzinę przed pierwszą prezentacją lub projekcją i będzie czynna do końca dnia festiwalowego.

Bilety na wycieczki, koncerty oraz Bal Włóczykija dla osób nieposiadających karnetów pojawią się w sprzedaży od 4 lutego 2014. Rezerwacja internetowa będzie tylko na Bal Włóczykija

CENY BILETÓW NA KONCERTY:
MIĄŻSZ - 15 ZŁ
THE TOOBES (BIAŁORUŚ) - 15 ZŁ
ANGELA GABER TRIO - 15 ZŁ
PETER J. BIRCH - 15 ZŁ
CHORZY - 15 ZŁ
DR. MISIO + TABU + MARSZAŁEK PIZDUDSKI ONE MAN BAND - 38 ZŁ

POSIADACZE KARNETÓW ZOBOWIĄZANI SĄ DO ODBIORU DARMOWYCH WEJŚCIÓWEK (NAJPÓŹNIEJ DWA DNI PRZED KONCERTEM) NA WSZYSTKIE KONCERTY ODBYWAJĄCE SIĘ W KLUBIE FESTIWALOWYM U SUSZKA. W INNYM PRZYPADKU MOŻE POJAWIĆ SIĘ PROBLEM Z MOŻLIWOŚCIĄ DOSTANIA SIĘ.

SPRZEDAŻ BILETÓW I WYDAWANIE IMIENNYCH WEJŚCIÓWEK KONCERTY DLA KARNETOWICZÓW STARTUJE 4 LUTEGO W CENTRUM INFORMACJI TURYSTYCZNEJ. OD 20 LUTEGO BILETY DOSTĘPNE BĘDĄ W KASIE GRYFIŃSKIEGO DOMU KULTURY.

Od 3 stycznia przyjmowane są zgłoszenia na ekstremalny rajd na orientację Włóczykija, który odbędzie się 1-2 marca 2014. Cena wpisowego: 30 zł.Liczba miejsc jest ograniczona

UWAGA! ZAINTERESOWANIE FESTIWALEM JEST DUŻE ALE DLA OSÓB PRZYJEZDNYCH, KTÓRZY NIE MOGĄ WCZEŚNIEJ KUPIĆ BILETU JEDNODNIOWEGO W CENTRUM INFORMACJI TURYSTYCZNEJ W GRYFINIE (LUB OD 20 LUTEGO W KASIE GDK), CODZIENNIE BĘDZIEMY ZOSTAWIAĆ PULĘ BILETÓW NA POSZCZEGÓLNE DNI. JEŚLI KTOŚ PRZYJEDZIE WCZEŚNIE (PRZED ROZPOCZĘCIEM PIERWSZYCH PREZENTACJI) NIE POWINIEN MIEĆ PROBLEMU Z ZAKUPEM BILETU JEDNODNIOWEGO. PROBLEMEM MOŻE POJAWIĆ SIĘ JEDYNIE W PRZYPADKU OTWARCIA LUB ZAMKNIĘCIA FESTIWALU.

Zgłoszenie - Hydrozagadka w Szuwarach pmno.pl Włóczykij 2013

Kontakt

Spiritus Movens Przemek Lewandowski - fluxoplazma@gmail.com
Biuro informacyjne festiwalu - promocja@gdk.com.pl

Dołącz do nas na FB

Włóczykij na FB

Włóczykij
Republika Międzyodrza
Gryfiński Dom Kultury
Projektowanie stron internetowych - kostek.net