Włóczykij

Zgłoszenia


Na początek wyjaśnijmy sobie, że nie jesteśmy normalnym festiwalem. Nie mamy formularza zgłoszeniowego i nie interesuje nas kwestionariusz. To ile kilometrów zrobiliście na rowerze czy hulajnodze też nie ma większego znaczenia. Nie ważne jest również to jak daleko pojechaliście. Istotą jaki jest wasz stosunek i postawa do tego co widzieliście. Interesuje nas przede wszystkim wasza wyobraźnia, pomysłowość oraz dobra energia, którą chcielibyśmy się wymienić. Nie bez znaczenia jest również to na co się wasza wyprawa później przełożyła i co ze swoim doświadczeniem robicie.

Wysyłając do nas zgłoszenie napiszcie po prostu krótkiego mejla o tym, o czym chcielibyście opowiedzieć. Pamiętajcie, że czasami można wyjść z domu, siedzieć przez kilka dni na jabłonce i zobaczyć więcej niż jadąc na drugi koniec świata.

Na opis i materiały (4-5 fotografii) czekamy pod adresem: fluxoplazma@gmail.com.

Zamów karnet Zamów bilety jednodniowe Zamów bilet na Bal Włóczykija (bez karnetu) Zamów bilet na Bal Włóczykija (z karnetem) Zamów bilet na koncert Dezerter (bez karnetu) Zamów bilet na koncert Dezerter (z karnetem) Zamów bilet na koncert Bajzel (bez karnetu) Zamów bilet na koncert Kathia (bez karnetu) Zamów bilet na koncert Koncepcje bez twarzy (bez karnetu) Zamów bilet na wycieczke do Niechorza (bez karnetu) Zamów bilet na wycieczke do Niechorza (z karnetem) Zamów bilet na wycieczke do Lubniewic (bez karnetu) Zamów bilet na wycieczke do Lubniewic (z karnetem)

Archiwum

14. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij13. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij12. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij11. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij10. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij9. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij8. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij7. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij6. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij5. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij4. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij3. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij2. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij1. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij

Kontakt

Spiritus Movens - Przemek Lewandowski - fluxoplazma@gmail.com
Biuro festiwalu - Gryfiński Dom Kultury - sekretariat@gdk.com.pl

Dołącz do nas Włóczykij na FB

Projektowanie stron internetowych - kostek.net