Włóczykij

Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży "Włóczykij"

- Informacje ogólne

Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij. W skrócie Włóczykij. Prawie jak "Rambo: pierwsza krew". W skrócie Rambo. Impreza, która przepala neurony, rozpłomienia serca i stopy, przeżera wątroby, obija żebra, połyka i nie wypluwa
(Paweł Zając - Onet.pl)

W terminie 9-13 czerwca 2021 r. odbędzie się 15. edycja Gryfińskiego Festiwalu Miejsc i Podróży Włóczykij - jednego z największych festiwali o szeroko pojętej tematyce podróżniczej w Polsce. Po raz kolejny Gryfino stanie się miejscem, w którym przetną się szlaki miłośników wędrówek, reportażystów, etnografów oraz artystów. W programie oprócz prezentacji podróżniczych, odbędzie się wiele wydarzeń towarzyszących - spotkań autorskich, koncertów, warsztatów, degustacji potraw oraz wycieczek. Łącznie planowanych jest ponad 40 spotkań, podczas których opowiemy o odkryciach reporterów, górskich przygodach oraz oryginalnych wędrówkach. Na festiwalowej scenie zagra legenda polskiej sceny alternatywnej Dezerter, a także Kathia, Bajzel oraz Koncepcje bez twarzy. Główną imprezę uzupełni Włóczykij Trip Extreme, w tym roku w formie szlaku wędrownego połączonego z konkursem fotograficznym.

Tegoroczna edycja jest wyjątkowa. Włóczykij po raz pierwszy odbywa się w sezonie letnim, a niemal połowę programu stanowią prelekcje poświęcone Polsce. Więcej czasu spędzać będziemy na świeżym powietrzu. Wszystkie koncerty zaplanowane zostały "pod chmurką". W jednym z gryfińskich gospodarstw agroturystycznych odbędzie się kultowy już Bal Włóczykija, tym razem pod hasłem "Ludzie pracy w magicznym lesie".

Włóczykij to impreza organizowana przez Gryfiński Dom Kultury, Zakrzywienie Czasoprzestrzeni oraz Urząd Miasta i Gminy w Gryfinie.

» powrót «
Zamów karnet Zamów bilety jednodniowe Zamów bilet na Bal Włóczykija (bez karnetu) Zamów bilet na Bal Włóczykija (z karnetem) Zamów bilet na koncert Dezerter (bez karnetu) Zamów bilet na koncert Dezerter (z karnetem) Zamów bilet na koncert Bajzel (bez karnetu) Zamów bilet na koncert Kathia (bez karnetu) Zamów bilet na koncert Koncepcje bez twarzy (bez karnetu) Zamów bilet na wycieczke do Niechorza (bez karnetu) Zamów bilet na wycieczke do Niechorza (z karnetem) Zamów bilet na wycieczke do Lubniewic (bez karnetu) Zamów bilet na wycieczke do Lubniewic (z karnetem)

Archiwum

14. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij13. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij12. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij11. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij10. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij9. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij8. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij7. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij6. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij5. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij4. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij3. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij2. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij1. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij

Kontakt

Spiritus Movens - Przemek Lewandowski - fluxoplazma@gmail.com
Biuro festiwalu - Gryfiński Dom Kultury - sekretariat@gdk.com.pl

Dołącz do nas Włóczykij na FB

Projektowanie stron internetowych - kostek.net