Włóczykij

Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży "Włóczykij"

Justyna Gudra - Belize - moje życie w wiosce Majów

sobota 22.02.2020 godz. 19:00 - Klub Festiwalowy Włóczykija

Jak wygląda życie współczesnych Majów na przykładzie wioski, w której żyłam przez prawie pół roku i kilku innych, które miałam przyjemność odwiedzić. Opowiem o ich problemach, jak te związane z dostępem do wody, wiedzy czy edukacji, ale przede wszystkim o zwykłej codzienności - o tym jak wyglądają ich domy, co jedzą, w co się bawią ich dzieci, jakie mają troski, zmartwienia i marzenia, jak spędzają święta, jak wyglądają wesela czy pogrzeby. Zapewne napomknę o moim wolontariacie i o różnego rodzaju projektach, które realizowałam w wiosce i jaki miały one wpływ na codzienne życie mieszkańców. Pojawi się też moment, w którym zaczęłam mieć tego wszystkiego dosyć i postanowiłam częściej wychodzić poza wioskę, żeby poznać inne oblicza tego niesamowicie różnorodnego, pod każdym względem, kraju, po którym jeździłam na stopa.

» powrót «
Wyniki Włóczykij Trip Extreme Zamów karnet Zamw bilet jednodniowy Zamów bilet na Bal Włóczykija (polsko - ukraiskie spotkanie integracyjne) Zamów bilet na Bal Włóczykija (polsko - ukraiskie spotkanie integracyjne) - z karnetem Zamów bilet na koncert Sneaky Jesus Zamów bilet na koncert Sneaky Jesus (z karnetem) Zamów bilet na wycieczke do Myliborza Zamów bilet na wycieczke do Myliborza (z karnetem)

Archiwum

15. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij14. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij13. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij12. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij11. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij10. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij9. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij8. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij7. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij6. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij5. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij4. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij3. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij2. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij1. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij

Kontakt

Spiritus Movens - Przemek Lewandowski - fluxoplazma@gmail.com
Biuro festiwalu - Gryfiński Dom Kultury - sekretariat@gdk.com.pl

Dołącz do nas Włóczykij na FB

Projektowanie stron internetowych - kostek.net