Włóczykij

Bilety / Karnety


Widzem na festiwalu można być na dwa sposoby.

 1. KUPNO KARNETU
  Karnet uprawnia do wejścia na wszystkie imprezy z wyjątkiem koncertu Dezertera oraz Balu Włóczykija oraz wycieczek, na które posiadacze karnetów otrzymają zniżkę i pierwszeństwo zakupu. Nie dotyczy również warsztatów Małego Włóczykija. Uprawnia do wejścia na spotkanie z Jankiem Skibą oraz Przemkiem Kossakowskim.

 2. KUPNO BILETÓW JEDNODNIOWYCH ORAZ NA POSZCZEGÓLNE WYDARZENIA TOWARZYSZĄCE
  Bilet jednodniowy upoważnia do wejścia na wszystkie filmy i prezentacje danego dnia na który obowiązuje. Nie upoważnia do wejścia na wydarzenia towarzyszące tj. koncerty, wycieczki i Bal Włóczykija. Na wydarzenia towarzyszące obowiązują osobne bilety.

HARMONOGRAM SPRZEDAŻY WEJŚCIÓWEK NA FESTIWAL

 • 18 maja 2021 - rozpoczęcie sprzedaży karnetów.
 • 18 maja 2021 - rozpoczęcie sprzedaży biletów dla wszystkich (osób z karnetami i bez karnetów) na: spotkanie z Jankiem Skibą i Przemkiem Kossakowskim, koncert Dezertera, Bal Włóczykija.
 • 18 maja 2021 - rozpoczęcie sprzedaży biletów na wycieczki dla osób z karnetami.
 • 25 maja 2021 - rozpoczęcie sprzedaży biletów dla osób bez karnetów na: koncerty Kathia, Koncepcje bez twarzy, Bajzel, wycieczki.
 • 1 czerwca 2021 - rozpoczęcie sprzedaży biletów jednodniowych.

CENNIK

 • Karnety: 190,00 zł
 • Bilety jednodniowe:
  - PROLOG FESTIWALU (Skiba + Kossakowski) 7 czerwca (poniedziałek) - cena 25,00 zł
  - OTWARCIE FESTIWALU 9 czerwca (środa) - cena 25,00 zł
  - 10 czerwca (czwartek) - cena 25,00 zł
  - 11 czerwca (piątek) - cena 35,00 zł
  - 12 czerwca (sobota) - cena 40,00 zł
  - 13 czerwca (niedziela) - cena 40,00 zł
 • Bilety dla osób z karnetami:
  - Bal Włóczykija - cena 40,00 zł
  - koncert Dezerter - cena 20,00 zł
  - wycieczka do Niechorza - cena 30,00 zł
  - wycieczka do Lubniewic/Sulęcina - cena 30,00 zł
 • Bilety dla osób bez karnetów:
  - Bal Włóczykija - cena 80,00 zł
  - koncert Dezerter - cena 40,00 zł
  - koncert Koncepcje bez twarzy - cena 25,00 zł
  - koncert Kathia - cena 20,00 zł
  - koncert Bajzel - cena 20,00 zł
  - wycieczka do Niechorza - cena 60,00 zł
  - wycieczka do Lubniewic/Sulęcina - cena 60,00 zł

REGULAMIN KARNETU
1. Karnet uprawnia do wejścia na wszystkie prezentacje podróżnicze, spotkania autorskie, projekcje filmowe oraz degustacje potraw w ramach 15. Gryfińskiego Festiwalu Miejsc i Podróży Włóczykij. Nie upoważnia do wejścia na koncert Dezertera, Bal Włóczykija, warsztaty oraz wycieczki. Uprawnia jednak do zniżek i pierwszeństwa zakupu na te wydarzenia. Karnet uprawnia również do wejścia na spotkanie z Jankiem Skibą oraz Przemkiem Kossakowskim.
2. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc w Gryfińskim Domu Kultury nie daje gwarancji dostania się na organizowane tam pokazy (głównym miejscem spotkań będzie w tym roku hala sportowa w Gryfinie). Nie daje również gwarancji zakupu biletów na wycieczki, które związane są z limitem osób, oraz na Bal Włóczykija i koncert Dezertera, jeśli posiadacz karnetu nie zadeklaruje udziału w nich (poprzez zakup biletu) do 31 maja 2020.
3. Karnet jest imienny. Nie można go odstępować drugiej osobie. W przypadku złamania regulaminu i udostępniania karnetu innym osobom kupujący musi liczyć się z jego zwrotem.
4. Na karnecie trzeba należy wpisać czytelnie imię oraz nazwisko. Dane zapisane ołówkiem lub innym łatwo zmazywalnym przyborem do pisania będą nieważne. W przypadku, gdy widać będzie ślady zmiany danych, organizatorzy mają prawo odmówić wstępu na pokaz.
5. W związku z wdrożeniem ogólnego rozporządzenia o ochronie danych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (dalej: RODO) wraz z zakupem karnetu na imprezę, uczestnik wyraża zgodę na publikację wizerunku na fotografiach, filmach lub innych rodzajach zapisu jego osoby, w celach dokumentacyjnych, edukacyjnych oraz promocyjnych przez organizatorów wydarzenia.
6. Każdy z uczestników zobowiązany jest do przestrzegania regulaminu reżimu sanitarnego dotyczącego zasad bezpiecznego funkcjonowania podczas festiwalu Włóczykij w trackie epidemii COVID-19.
7. Kupno karnetu wiąże się z akceptacją niniejszego regulaminu.

Zamów karnet Zamów bilety jednodniowe Zamów bilet na Bal Włóczykija (bez karnetu) Zamów bilet na Bal Włóczykija (z karnetem) Zamów bilet na koncert Dezerter (bez karnetu) Zamów bilet na koncert Dezerter (z karnetem) Zamów bilet na koncert Bajzel (bez karnetu) Zamów bilet na koncert Kathia (bez karnetu) Zamów bilet na koncert Koncepcje bez twarzy (bez karnetu) Zamów bilet na wycieczke do Niechorza (bez karnetu) Zamów bilet na wycieczke do Niechorza (z karnetem) Zamów bilet na wycieczke do Lubniewic (bez karnetu) Zamów bilet na wycieczke do Lubniewic (z karnetem)

Archiwum

14. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij13. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij12. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij11. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij10. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij9. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij8. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij7. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij6. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij5. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij4. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij3. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij2. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij1. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij

Kontakt

Spiritus Movens - Przemek Lewandowski - fluxoplazma@gmail.com
Biuro festiwalu - Gryfiński Dom Kultury - sekretariat@gdk.com.pl

Dołącz do nas Włóczykij na FB

Projektowanie stron internetowych - kostek.net