Rajd Włóczykija

- II Rajd Miejski "Zakrzywienie czasoprzestrzeni"

niedziela 27.02.2011 godz. 11:00 - Gryfiński Dom Kultury

Druga edycja rajdu miejskiego Włóczykija "Zakrzywienie Czasoprzestrzeni" odbędzie się 27 lutego 2011 roku (niedziela). Główna zasada rajdu polega na odnalezieniu 10 punktów na terenie miasta Gryfino i okolic, w określonym czasie, a także wykonaniu nietypowych zadań oraz rozwiązywaniu zagadek. Celem rajdu jest ukazanie mieszkańcom Gryfina i gościom od "innej", mniej znanej strony, a także edukacja poprzez zabawę. W pierwszej edycji imprezy uczestnicy m.in. degustowali potrawy w legendarnym Klubie Odys, odkrywali sentencję na gryfińskim cmentarzu oraz rozwiązali test z wiedzy o Gryfinie w gabinecie burmistrza.

Zapisy na rajd na stronie: www.gdk.com.pl/index.php?plik=bilet&bilety_id=4

Aktualna lista startujących na stronie www.gdk.com.pl/index.php?plik=bilety_lista&bilety_id=4

(Foto: Mariusz Partyka

REGULAMIN RAJDU:
1. ZAKRZYWIENIE CZASOPRZESTRZENI to Rajd na Orientację o charakterze poznawczo-rozrywkowym.
2. Główną zasadą rajdu jest to, aby dotrzeć w jak najkrótszym czasie w 10 miejsc ulokowanych na terenie miasta Gryfina i okolic, a także prawidłowo rozwiązać testy i wykonać zadania. Trasa rajdu będzie miała maksymalnie 10 km.
3. Udział w rajdzie biorą wyłącznie drużyny dwuosobowe.
4. Rajd rozpoczyna się w budynku Gryfińskiego Domu Kultury w Gryfinie, na ul.Szczecińskiej 17, o godz. 11.00. Zameldowanie musi się odbyć przed startem najpóźniej o 10.45. Uczestnicy będą startować w odstępach 5 minut.
5. Zawodnicy, którzy chcą wystartować muszą zgłaszają swój udział przez formularz internetowy, dostępny na stronie internetowej Gryfińskiego Domu Kultury (www.gdk.com.pl/index.php?plik=bilet&bilety_id=4).
6. Termin zgłoszeń upływa 25 lutego marca 2010, o godzinie 15:00, przy czym należy się liczyć z tym, że w przypadku dużej ilości zgłoszeń nabór zostanie zamknięty wcześniej. Liczba uczestników jest ograniczona (maksymalnie 20 drużyn).
7. Warunkiem dopuszczenia zawodnika do rajdu będzie złożenie podpisu pod oświadczeniem o starcie w zawodach na własną odpowiedzialność. Podpis składa się bezpośrednio przed startem rajdu.
8. Warunkiem startu będzie uiszczenie opłaty w kwocie 10 zł (od osoby) do 25 lutego 2011 roku. Kwotę należy wpłacać na konto Gryfińskiego Domu Kultury, po otrzymaniu e-maila z potwierdzeniem udziału przez organizatorów.
9. Osoby niepełnoletnie mogą startować wyłącznie pod opieką osób dorosłych.
10. Zgłoszenie powinno zawierać imię, nazwisko, datę urodzenia, pełny adres, nr telefonu komórkowego zabieranego na trasę oraz adres e-mail.

Tak było na poprzedniej edycji rajdu

Tak było na poprzedniej edycji rajdu

» powrót «

Rajd Włóczykija na Włóczykiju 2011