Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży - Włóczykij

ProgramBiletyNoclegKontakt / OrganizacjaKino Gryf

Jubileuszowy 10. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij

11 dni festiwalu, co najmniej 120 prelegentów i ponad 100 wydarzeń. Tak w największym skrócie wyglądać będzie jubileuszowy 10. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij, który odbędzie się w Gryfinie w terminie od 25 lutego do 6 marca 2016 r.

Na festiwal zostały już wyprzedane wszystkie karnety. Od połowy stycznia będzie można zaopatrywać się w bilety na poszczególne imprezy towarzyszące oraz bilety jednodniowe. Najpóźniej pojawią się one w przedsprzedaży 8 lutego 2016

Od lat "kręgosłupem" programu festiwalu są spotkania z ludźmi, którzy opowiadają o swoich wyprawach, dziełach oraz przedsięwzięciach realizowanych w różnych częściach świata. Tradycji stanie się zadość i tym razem nie będzie inaczej. Gryfino stanie się miejscem gdzie przecinać się będą szlaki reportażystów, etnologów, alpinistów czy miłośników ekstremalnej turystyki rowerowej. Pośród gości swój udział w imprezie zapowiedzieli m.in. jeden z najbardziej cenionych polskich współczesnych pisarzy Andrzej Stasiuk, a także Przemek Kossakowski, autor popularnych programów "Szósty zmysł" oraz"Inicjacja".

Na festiwalu zagra blisko 10 grup muzycznych m.in.: Fruitcakes, Tabu, GRUFF!, a regionaliści zabiorą widzów m.in. do Barlinka. Jeden dzień festiwalu odbędzie się również po niemieckiej stronie. W programie nie zabraknie także wielu innych wydarzeń, takich jak: degustacje potraw, pokazy filmów świata, warsztaty dla dzieci i młodzieży, ekstremalny rajd na orientację na 50 i 100km oraz Bal Włóczykija.

Organizatorami imprezy są: Gryfiński Dom Kultury, Zakrzywienie Czasoprzestrzeni, Urząd Miasta i Gminy Gryfino

na Wóczykiju 2010

Wyszukiwarka WŁÓCZYKIJA

WYSZUKAJ WEDŁUG FRAZY LUB DATY

wybierz datę:

podaj rodzaj sortowania:

z tekstem w nazwie lub autorze:

WYSZUKAJ WEDłUG KATEGORII

wybierz kategorię:

wybierz numer festiwalu lub zaznacz inne pokazy:

podaj rodzaj sortowania:

WYSZUKAJ VIDEO

wybierz numer festiwalu lub zaznacz inne pokazy:

podaj rodzaj sortowania:

POLECAMY