Włóczykij

Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży "Włóczykij"

Bartłomiej Machowski - Czarnobyl - obraz po katastrofie

piątek 05.03.2010 godz. 18:00 - Gryfiński Dom Kultury

5 marca 2010 roku gościem Włóczykija będzie Bartłomiej Machowski, redaktor portalu turystycznego Odyssei.com.

Wyjazd do Czarnobyla u większości osób powoduje pukanie się w głowę i myśli o zabójczym promieniowaniu. Dlatego od kilku lat nosiłem się z zamiarem wyjazdu tam aby sprawdzić stereotypowe myślenie społeczeństwa. Jak wygląda Czarnobyl ponad 20 lat po potężnej katastrofie? Czy przebywanie na "wymarłym" terytorium jest bezpieczne? Jak wjechać do zamkniętej strefy?

Bartłomiej Machowski - pilot wycieczek, przewodnik beskidzki, redaktor portalu turystycznego Odyssei.com. Absolwent geografii Akademii Świętokrzyskiej w Kielcach i animacji kultury w zakresie turystyki i rekreacji w Studium Animatorów Kultury w Krośnie. Laureat konkursu fotograficznego "Zdjęcie Roku" w Poznaj Świat. Czynnie uczestniczy w organizacji Festiwalu "Na Rozdrożach" w Kielcach oraz innych imprez turystycznych. Jeden z założycieli Studenckiego Koła Naukowego Turystyki "Bez Nazwy" w Kielcach oraz Forum Turystycznego Bez Nazwy - www.sknt.fora.pl. W ostatnich latach odwiedził Bliski Wschód (Turecki Kurdystan, Syrię, Jordanię, Izrael), Kaukaz i wszedł na najwyższy szczyt Europy - Mont Blanc (4810 m n.p.m.). Zakochany w Ukrainie często wędruje po Karpatach Wschodnich, ale nie tylko gdyż odwiedził również Półwysep Krymski, Kijów, Czarnobyl i Kresy Wschodnie.

» powrót «
Wyniki Włóczykij Trip Extreme Zamów karnet Zamw bilet jednodniowy Zamów bilet na Bal Włóczykija (polsko - ukraiskie spotkanie integracyjne) Zamów bilet na Bal Włóczykija (polsko - ukraiskie spotkanie integracyjne) - z karnetem Zamów bilet na koncert Sneaky Jesus Zamów bilet na koncert Sneaky Jesus (z karnetem) Zamów bilet na wycieczke do Myliborza Zamów bilet na wycieczke do Myliborza (z karnetem)

Archiwum

15. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij14. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij13. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij12. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij11. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij10. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij9. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij8. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij7. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij6. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij5. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij4. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij3. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij2. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij1. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij

Kontakt

Spiritus Movens - Przemek Lewandowski - fluxoplazma@gmail.com
Biuro festiwalu - Gryfiński Dom Kultury - sekretariat@gdk.com.pl

Dołącz do nas Włóczykij na FB

Projektowanie stron internetowych - kostek.net