Włóczykij

Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży "Włóczykij"

Michał Kitkowski - Tak wykuwała się stal - Ukraina 2014

piątek 08.04.2022 godz. 16:30 - Klub Festiwalowy Włóczykija

Siedząc i śledząc wydarzenia z Euromajdaniu w Internecie czuliśmy chęć pomocy i bezsilność jednocześnie. Nagle padło hasło jedziemy i następnego dnia jechaliśmy w stronę granicy bez planu i pomysłu, ale z chęciami.
To co zastaliśmy na majdanie zaskoczyło nas - determinacja, mobilizacja, napięcie i gotowość, żeby umrzeć dla sprawy, dla dobra kraju. A my jednak coś przywieźliśmy - wsparcie duchowe, to że nie są sami w chwili próby. I tak jak wtedy tak i dziś działamy, pomagamy , ale mamy wrażenie, że za mało w tym ogromie cierpienia.

» powrót «
Wyniki Włóczykij Trip Extreme Zamów karnet Zamw bilet jednodniowy Zamów bilet na Bal Włóczykija (polsko - ukraiskie spotkanie integracyjne) Zamów bilet na Bal Włóczykija (polsko - ukraiskie spotkanie integracyjne) - z karnetem Zamów bilet na koncert Sneaky Jesus Zamów bilet na koncert Sneaky Jesus (z karnetem) Zamów bilet na wycieczke do Myliborza Zamów bilet na wycieczke do Myliborza (z karnetem)

Archiwum

15. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij14. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij13. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij12. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij11. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij10. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij9. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij8. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij7. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij6. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij5. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij4. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij3. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij2. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij1. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij

Kontakt

Spiritus Movens - Przemek Lewandowski - fluxoplazma@gmail.com
Biuro festiwalu - Gryfiński Dom Kultury - sekretariat@gdk.com.pl

Dołącz do nas Włóczykij na FB

Projektowanie stron internetowych - kostek.net