Włóczykij

Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży "Włóczykij"

Michał Żakowski - W drodze do Kabulu

czwartek 07.04.2022 godz. 17:45 - Gryfiński Dom Kultury

W listopadzie 2021 roku Michał Żakowski nadsyłał relacje z Kabulu, do którego próbował dostać się przez 11 dni. Nie udało się tam dojechać przez granicę uzbecko-afgańską i Most Przyjaźni. Nie udało się samolotem z Dubaju. Ale determinacja i cierpliwość zostały wreszcie wynagrodzone - samolot z Abu Dhabi okazał się tym szczęśliwym. Dziennikarz wysyłał relacje z miasta. Nagrywał również wywiady z członkami rządu Talibów.

Michał Żakowski - dziennikarz od ponad 20 lat związany z Polskim Radiem. Aktualnie w Radiu 357 prowadzi audycję "Na dachu świata". Był m.in. korespondentem w Iraku (2003-2005) i Libanie (2006), w ramach projektu "Trójka przekracza granice" w latach 2007-2009 robił audycje z Pakistanu, Libanu, Izraela, Sudanu, Egiptu i Jamajki. Relacjonował m.in. rewolucję w Egipcie w 2011 roku i przewrót w 2013 roku, a w 2016 roku nadawał ze strefy walk w irackim Kurdystanie.

» powrót «
Wyniki Włóczykij Trip Extreme Zamów karnet Zamw bilet jednodniowy Zamów bilet na Bal Włóczykija (polsko - ukraiskie spotkanie integracyjne) Zamów bilet na Bal Włóczykija (polsko - ukraiskie spotkanie integracyjne) - z karnetem Zamów bilet na koncert Sneaky Jesus Zamów bilet na koncert Sneaky Jesus (z karnetem) Zamów bilet na wycieczke do Myliborza Zamów bilet na wycieczke do Myliborza (z karnetem)

Archiwum

15. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij14. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij13. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij12. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij11. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij10. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij9. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij8. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij7. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij6. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij5. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij4. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij3. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij2. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij1. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij

Kontakt

Spiritus Movens - Przemek Lewandowski - fluxoplazma@gmail.com
Biuro festiwalu - Gryfiński Dom Kultury - sekretariat@gdk.com.pl

Dołącz do nas Włóczykij na FB

Projektowanie stron internetowych - kostek.net