Włóczykij

Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży "Włóczykij"

Zdzichu Rabenda - Egzotyczne szlaki na wyspach kanaryjskich

czwartek 07.04.2022 godz. 18:45 - Klub Festiwalowy Włóczykija

Wyspy Kanaryjskie są znane głównie z tropikalnego klimatu, plaż i kurortów odwiedzanych każdego roku przez miliony turystów z całego świata. Na Teneryfie mimo jej pozornie komercyjnego charakteru wciąż można znaleźć tysiące kilometrów zapomnianych szlaków, dawnych traktów handlowych, ścieżek pasterskich, akweduktów i tuneli drążonych we wnętrzach gór. W trakcie wspólnej wędrówki odwiedzimy zapomniane miejsca, niedostępne dla turystyki masowej. Przejdziemy też pieszo przez La Gomerę - wiecznie zieloną wyspę, pokrytą wiecznie zielonymi lasami wawrzynowymi. Przewodnikiem po wyspach będzie Zdzich Rabenda mieszkający od kilkunastu miesięcy w jaskini na Teneryfie.

Zdzich Rabenda - Takie tam Z tripa - zawodowy mówca publiczny, przewodnik, miłośnik sportów ekstremalnych, ekoaktywista. Od wielu lat próbuje zrozumieć świat. Na co dzień łączy swoje zainteresowania wraz z wykształceniem antropologa i animatora kultury. Czasami mieszka w jaskini i organizuje festiwale.

» powrót «
Wyniki Włóczykij Trip Extreme Zamów karnet Zamw bilet jednodniowy Zamów bilet na Bal Włóczykija (polsko - ukraiskie spotkanie integracyjne) Zamów bilet na Bal Włóczykija (polsko - ukraiskie spotkanie integracyjne) - z karnetem Zamów bilet na koncert Sneaky Jesus Zamów bilet na koncert Sneaky Jesus (z karnetem) Zamów bilet na wycieczke do Myliborza Zamów bilet na wycieczke do Myliborza (z karnetem)

Archiwum

15. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij14. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij13. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij12. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij11. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij10. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij9. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij8. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij7. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij6. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij5. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij4. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij3. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij2. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij1. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij

Kontakt

Spiritus Movens - Przemek Lewandowski - fluxoplazma@gmail.com
Biuro festiwalu - Gryfiński Dom Kultury - sekretariat@gdk.com.pl

Dołącz do nas Włóczykij na FB

Projektowanie stron internetowych - kostek.net