Włóczykij

Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży "Włóczykij"

Mateusz Karasiński - Węże. Fakty i mity, dlaczego ich się tak boimy?

czwartek 07.04.2022 godz. 18:45 - Gryfiński Dom Kultury

Autor o sobie: Jeszcze niedawno mogłem pochwalić się wielką hodowlą oraz posiadaniem kilkudziesięciu najróżniejszych gatunków. Obecnie jednak zakończyłem swoją hodowlaną przygodę i postanowiłem przekierować swoją pasję na bliski kontakt z gadami w ich naturalnym środowisku.
Od ponad 28 lat zawodowo prowadzę specjalistyczne biuro podróży zajmujące organizacją wyjazdów w najciekawsze i najdalsze rejony światy dla osób indywidualnych i firm - MK Tramping. Ciągłe zawodowe podróże po różnych zakątkach świata pozwala mi realizować moją pasję. Podczas prezentacji przybliżę moją fascynację do gadów, a przede wszystkim do węży jadowitych. Postaram się również pokazać jak ważną rolę pełnią dla ekosystemu i jak ważne są dla nas i jak żyją z nimi ludzie na różnych kontynentach.

Youtube: www.youtube.com/TravelmatiWildlife
Facebook: www.facebook.com/travelmatiwildlife

» powrót «
Wyniki Włóczykij Trip Extreme Zamów karnet Zamw bilet jednodniowy Zamów bilet na Bal Włóczykija (polsko - ukraiskie spotkanie integracyjne) Zamów bilet na Bal Włóczykija (polsko - ukraiskie spotkanie integracyjne) - z karnetem Zamów bilet na koncert Sneaky Jesus Zamów bilet na koncert Sneaky Jesus (z karnetem) Zamów bilet na wycieczke do Myliborza Zamów bilet na wycieczke do Myliborza (z karnetem)

Archiwum

15. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij14. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij13. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij12. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij11. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij10. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij9. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij8. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij7. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij6. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij5. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij4. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij3. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij2. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij1. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij

Kontakt

Spiritus Movens - Przemek Lewandowski - fluxoplazma@gmail.com
Biuro festiwalu - Gryfiński Dom Kultury - sekretariat@gdk.com.pl

Dołącz do nas Włóczykij na FB

Projektowanie stron internetowych - kostek.net