Włóczykij

Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży "Włóczykij"

Natalia Gomólińska - Najdłuższy dzień życia, czyli lato na Svalbardzie

niedziela 26.02.2017 godz. 17:00 - Klub Festiwalowy Włóczykija

Natalia opowie na Włóczykiju o swoim najdłuższym dniu w życiu, czyli lecie spędzonym na Spitsbergenie. O tej porze roku trwa tam dzień polarny i słońce nie zachodzi od kwietnia do sierpnia. Autorka prezentacji mieszkała w tym czasie na najdalej na północ wysuniętym campingu na świecie, oddalonym od Bieguna Północnego jedynie o 1300 km. Opowie m.in. o tym kto przyjeżdża na Svalbard, dlaczego warto wykąpać się w Morzu Arktycznym, kogo można spotkać w opuszczonej rosyjskiej miejscowości Piramida. Będzie także o kopalniach węgla, tundrze, niedźwiedziach i lisach polarnych, reniferach, lodowcach, krótkiej wegetacji i wciąż zmieniającym się, fascynującym krajobrazie! Natalia zdradzi również, jak można bezpłatnie spędzić lato na Spitsbergenie!

» powrót «
Zamów karnet Zamów bilety jednodniowe Zamów bilet na Bal Włóczykija (bez karnetu) Zamów bilet na Bal Włóczykija (z karnetem) Zamów bilet na koncert Dezerter (bez karnetu) Zamów bilet na koncert Dezerter (z karnetem) Zamów bilet na koncert Bajzel (bez karnetu) Zamów bilet na koncert Kathia (bez karnetu) Zamów bilet na koncert Koncepcje bez twarzy (bez karnetu) Zamów bilet na wycieczke do Niechorza (bez karnetu) Zamów bilet na wycieczke do Niechorza (z karnetem) Zamów bilet na wycieczke do Lubniewic (bez karnetu) Zamów bilet na wycieczke do Lubniewic (z karnetem)

Archiwum

14. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij13. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij12. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij11. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij10. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij9. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij8. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij7. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij6. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij5. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij4. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij3. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij2. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij1. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij

Kontakt

Spiritus Movens - Przemek Lewandowski - fluxoplazma@gmail.com
Biuro festiwalu - Gryfiński Dom Kultury - sekretariat@gdk.com.pl

Dołącz do nas Włóczykij na FB

Projektowanie stron internetowych - kostek.net