Włóczykij

Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży "Włóczykij"

Izabela Żolnieruk, Michał Ilczuk - Que Pasa czyli 3 miesiące w Ameryce Centralnej

niedziela 26.02.2017 godz. 16:00 - Piekarnia

Opowiemy o szkole języka hiszpańskiego w Quetzaltenango, w której spędziliśmy 3 tygodnie. Będzie o mieszkaniu z lokalną rodzina i o tym, że w "tropikach" przyda się czasem ciepły śpiwór. Podpowiemy jak zorganizować sobie szkole, poruszać się po kraju i z czym pić quetzaltekę czyli lokalny napój bogów. Będą tez wulkany, dżungle i "workaway" czyli trochę o tym jak wygląda praca za wikt i opierunek. Dowiecie się też co ma wspólnego odnawianie kolonialnych budynków w Nikaragui i zjeżdżanie z wulkanu na desce.

» powrót «
Zamów karnet Zamów bilety jednodniowe Zamów bilet na Bal Włóczykija (bez karnetu) Zamów bilet na Bal Włóczykija (z karnetem) Zamów bilet na koncert Dezerter (bez karnetu) Zamów bilet na koncert Dezerter (z karnetem) Zamów bilet na koncert Bajzel (bez karnetu) Zamów bilet na koncert Kathia (bez karnetu) Zamów bilet na koncert Koncepcje bez twarzy (bez karnetu) Zamów bilet na wycieczke do Niechorza (bez karnetu) Zamów bilet na wycieczke do Niechorza (z karnetem) Zamów bilet na wycieczke do Lubniewic (bez karnetu) Zamów bilet na wycieczke do Lubniewic (z karnetem)

Archiwum

14. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij13. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij12. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij11. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij10. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij9. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij8. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij7. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij6. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij5. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij4. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij3. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij2. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij1. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij

Kontakt

Spiritus Movens - Przemek Lewandowski - fluxoplazma@gmail.com
Biuro festiwalu - Gryfiński Dom Kultury - sekretariat@gdk.com.pl

Dołącz do nas Włóczykij na FB

Projektowanie stron internetowych - kostek.net