Włóczykij

Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży "Włóczykij"

Radosław Michalski, Paweł Średziński - Chroń Puszczę Karpacką!

niedziela 26.02.2017 godz. 19:00 - Gryfiński Dom Kultury

Turnicki Park Narodowy nie powstał do dziś. Pomimo wieloletnich starań przyrodników, ostatnie fragmenty Puszczy Karpackiej nie są odpowiednio chronione. Z turnickich lasów wyjeżdżają kolejne stare drzewa. Nie jest jeszcze za późno na ochronę tego obszaru. Projektowany park narodowy to miejsce występowania trzech dużych drapieżników. Jest też jedną z najważniejszych ostoi żbika w Polsce. Rozległy, niezamieszkany obszar, mało znany w Polsce, czeka na swój park. O niezwykłej przyrodzie i historii Pogórza Przemyskiego, opowiedzą Radosław Michalski i Paweł Średziński, którzy są już kolejnym pokoleniem działaczy, apelujących o utworzenie Turnickiego Parku Narodowego.

fot. Grzegorz Leśniewski

fot. Grzegorz Leśniewski

fot. Grzegorz Leśniewski

» powrót «
Zamów karnet Zamów bilety jednodniowe Zamów bilet na Bal Włóczykija (bez karnetu) Zamów bilet na Bal Włóczykija (z karnetem) Zamów bilet na koncert Dezerter (bez karnetu) Zamów bilet na koncert Dezerter (z karnetem) Zamów bilet na koncert Bajzel (bez karnetu) Zamów bilet na koncert Kathia (bez karnetu) Zamów bilet na koncert Koncepcje bez twarzy (bez karnetu) Zamów bilet na wycieczke do Niechorza (bez karnetu) Zamów bilet na wycieczke do Niechorza (z karnetem) Zamów bilet na wycieczke do Lubniewic (bez karnetu) Zamów bilet na wycieczke do Lubniewic (z karnetem)

Archiwum

14. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij13. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij12. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij11. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij10. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij9. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij8. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij7. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij6. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij5. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij4. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij3. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij2. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij1. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij

Kontakt

Spiritus Movens - Przemek Lewandowski - fluxoplazma@gmail.com
Biuro festiwalu - Gryfiński Dom Kultury - sekretariat@gdk.com.pl

Dołącz do nas Włóczykij na FB

Projektowanie stron internetowych - kostek.net