Włóczykij

Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży "Włóczykij"

Joanna Urban i przyjaciele - Morsowanie czyli moczenie kija Włóczykija (WARSZTATY)

niedziela 26.02.2017 godz. 12:00 - plaża nad Odrą

Morsy - osobniki płci obojga, występujące najczęściej w niewielkich stadkach w okolicach zbiorników wodnych, wyłącznie w porze zimowej. Morsy charakteryzują się ogromną odpornością na wszelkie wirusy tego świata, szerokim uśmiechem (tak! także podczas pobytu w przerębli!) i dużym pokładem cierpliwości.

Morsy mają bardzo przyjazne nastawienie. Chętnie dają się fotografować w swoim naturalnym środowisku. Jeśli masz chęć spotkać takie stadko, a nawet do niego dołączyć, to będziesz miał ku temu okazję. I to bez żadnych opłat!

» powrót «

Archiwum

14. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij13. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij12. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij11. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij10. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij9. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij8. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij7. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij6. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij5. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij4. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij3. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij2. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij1. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij

Kontakt

Spiritus Movens - Przemek Lewandowski - fluxoplazma@gmail.com
Biuro festiwalu - Gryfiński Dom Kultury - sekretariat@gdk.com.pl

Dołącz do nas Włóczykij na FB

Projektowanie stron internetowych - kostek.net