Włóczykij

Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży "Włóczykij"

Andrzej Meller - Wietnam słodko-gorzki

piątek 24.02.2017 godz. 19:00 - Gryfiński Dom Kultury

Wietnam słodko-gorzki odzwierciedla przeżycia autora podczas pięciu lat, kiedy odwiedzał, bądź mieszkał w Wietnamie. Przeżywał tam zarówno chwile gorzkie, jak i bardzo słodkie. Podczas pokazu autor opowie o wietnamskiej codzienności we wsi Mui Ne, o podróżach do różnych regionów kraju, jak i wreszcie o Wietnamczykach, których podejście do życia i "obcego" determinuje dramatyczna historia XX wieku.

Andrzej Meller - polski dziennikarz, pracujący głównie jako reportażysta i korespondent wojenny. Stały współpracownik Tygodnika Powszechnego, dla którego relacjonował m.in. wojnę w Osetii Południowej oraz wojnę domową w Libii.

» powrót «

Archiwum

14. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij13. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij12. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij11. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij10. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij9. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij8. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij7. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij6. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij5. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij4. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij3. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij2. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij1. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij

Kontakt

Spiritus Movens - Przemek Lewandowski - fluxoplazma@gmail.com
Biuro festiwalu - Gryfiński Dom Kultury - sekretariat@gdk.com.pl

Dołącz do nas Włóczykij na FB

Projektowanie stron internetowych - kostek.net