Włóczykij

Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży "Włóczykij"

Weronika Łukaszewska i Sławomir Sanocki - Łuk Karpat 2015

niedziela 05.03.2017 godz. 17:00 - Klub Festiwalowy Włóczykija

W ciągu 116 dni przemierzyliśmy cały łańcuch Karpat, czyli góry Rumunię, Ukrainy, Polski i Słowacji, ponad 2000 kilometrów przez najdziksze góry Europy.

W czasie swojej wyprawy trafiliśmy na wspaniałych ludzi, którzy bezinteresownie pomagali nam w dotarciu do celu. Dzięki relacjom naszych zmagań na bieżąco, dzieleniem się trudami z najbliższymi, ale również i nieznanymi osobami, mieliśmy poczucie wsparcia. Dodawało nam to sił i dawało poczucie sensu naszych działań, kiedy sami mieliśmy wątpliwości. Mimo wszystkim przeciwnościom losu i wypadkom, które nam obojgu przydarzyły się w drodze, szczęśliwie, dotarliśmy do celu naszej wędrówki.

Chcemy opowiedzieć m.in. jak wytrwać codzienną wędrówkę z ciężkim plecakiem i sobą nawzajem 24/7 dzień w dzień x 116; o stereotypach o Rumunii, bezpieczeństwie w kraju ogarnięty konfliktem, wolności w polskich górach, survivalu zakupowym, autostradzie dla niedźwiedzi... a w konsekwencji, co zmienia się w głowie po przejściu pieszo dziczy 4 krajów, jak działa wyizolowanie z cywilizacji.

» powrót «

Archiwum

14. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij13. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij12. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij11. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij10. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij9. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij8. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij7. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij6. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij5. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij4. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij3. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij2. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij1. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij

Kontakt

Spiritus Movens - Przemek Lewandowski - fluxoplazma@gmail.com
Biuro festiwalu - Gryfiński Dom Kultury - sekretariat@gdk.com.pl

Dołącz do nas Włóczykij na FB

Projektowanie stron internetowych - kostek.net