Włóczykij

Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży "Włóczykij"

Krzysztof Deszczyński - Kolory deszcza... Birma

sobota 04.03.2017 godz. 19:00 - Gryfiński Dom Kultury

Opowieść o Birmie podczas przemian demokratycznych, obserwowanych na przestrzeni czterech pobytów, w latach 2010-2013. Z jednej strony będzie mowa o licznych mniejszościach etnicznych i religijnych, z drugiej zaś, o tym jak kraj staje się państwem wyznaniowym. Pierwszy raz autor odwiedził Birmę w 2010 roku, w czasie, gdy jeszcze rządziła junta wojskowa. Prezentacja ma związek z wydanym niedawno albumem fotograficznym autora.

Krzysztof Deszczyński - aktor, fotograf, scenarzysta i reżyser, manager kultury. Zodiakalny koziorożec. Podróżnik. Uzależniony od Azji. Wydał dwie książki: "Panie Smoleń! - co tam słychać u Laskowika?" i "Jubileusz czyli 50 lat wątroby Bohdana Smolenia". Jest autorem kultowego programu kabaretowego "6 dni z życia kolonisty" z udziałem B. Smolenia. Napisał i wyreżyserował wiele widowisk estradowo-telewizyjnych dla dzieci z cyklu "Dziecko potrafi".

» powrót «

Archiwum

14. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij13. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij12. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij11. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij10. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij9. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij8. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij7. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij6. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij5. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij4. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij3. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij2. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij1. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij

Kontakt

Spiritus Movens - Przemek Lewandowski - fluxoplazma@gmail.com
Biuro festiwalu - Gryfiński Dom Kultury - sekretariat@gdk.com.pl

Dołącz do nas Włóczykij na FB

Projektowanie stron internetowych - kostek.net