Włóczykij

Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży "Włóczykij"

wystawa - Fotografie Macieja Kurkiewicza

 - Centrum Informacji Turystycznej w Gryfinie

Nazywam się Maciej Kurkiewicz i jestem mieszkańcem Gryfina. Fotografią interesuję się hobbystycznie od 1997 roku. Zapraszam do obejrzenia moich prac z Gryfina i okolic, jak również z podróży (Szwajcaria, Włochy, Chorwacja, Austria), które inspirują mnie do fotografowania. W realizacji mojej pasji szukanie odpowiedniego światła i warunków pogodowych sprawiało, że wielokrotnie odwiedzałem te same plenery. Planowanie i uwiecznianie wschodów i zachodów słońca, księżyca, mgieł, inwersji oraz gwiazd w pięknych sceneriach zaowocowało ciekawymi kadrami, które chciałbym zaprezentować.

Wystawa będzie dostępna dla oglądających w Centrum Informacji Turystycznej w Gryfinie na Nabrzeżu Miejskim (ul. Nadodrzańska 1) od poniedziałku 13 lutego do piątku 3 marca. Wstęp wolny.

» powrót «

Archiwum

14. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij13. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij12. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij11. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij10. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij9. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij8. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij7. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij6. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij5. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij4. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij3. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij2. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij1. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij

Kontakt

Spiritus Movens - Przemek Lewandowski - fluxoplazma@gmail.com
Biuro festiwalu - Gryfiński Dom Kultury - sekretariat@gdk.com.pl

Dołącz do nas Włóczykij na FB

Projektowanie stron internetowych - kostek.net