Włóczykij

Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży "Włóczykij"

Agnieszka Stryczek, Paweł Chudzicki - Wakacje na błędzie

niedziela 26.02.2017 godz. 18:00 - Piekarnia

Podróżujemy od zawsze i naturalne jest iż nasze dzieci też podróżować muszą. Ale niestety dzieci się starzeją, niebawem czeka je szkoła... To będzie rok polowań na wyjazdy w nieznane, tak sobie wymyśliliśmy kiedy doszło do nas że za rok Matylda zaczyna szkołę i wyjazdy będą musiały się zgrywać z dniami wolnymi i przerwami wakacyjno-świątecznymi.

Polowania okazały się bardzo owocne. Między innymi udało się kupić tanie bilety na Seszele i Palau (Mikronezja). Loty było mocno kombinowane (tzn. wiele przesiadek), ale dzięki temu zobaczyliśmy np. również Tajwan.

Pokażemy kilka zdjęć z tych dwóch wyjazdów, na które zabraliśmy nasze dzieci Matylda 6 i Klementyna 4 lata. Opowiemy jak się przygotować do wyjazdu z dziećmi i jak nie zbankrutować w raju. Sielskie widoczki i bajeczne plaże.

» powrót «

Archiwum

14. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij13. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij12. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij11. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij10. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij9. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij8. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij7. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij6. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij5. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij4. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij3. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij2. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij1. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij

Kontakt

Spiritus Movens - Przemek Lewandowski - fluxoplazma@gmail.com
Biuro festiwalu - Gryfiński Dom Kultury - sekretariat@gdk.com.pl

Dołącz do nas Włóczykij na FB

Projektowanie stron internetowych - kostek.net