Włóczykij

Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży "Włóczykij"

Grzegorz Smolnik - Piłkarski folklor

piątek 24.02.2017 godz. 19:00 - Piekarnia

Jak doskonale wiemy, w Polsce wszyscy znamy się na wszystkim. A już na pewno na piłce kopanej ponad miarę wzroku, słuchu i węchu!

Grzegorz Smolnik na boisku jako zawodnik spędził trzynaście lat i od 6 lat jest sędzią piłki nożnej w najniższych ligach. Zanim postanowił wybrać się na kurs sędziowski, do którego namówił go jego brat, jeździł na boiska prowadzić gminną ligę LZS. Sędziowanie daje mu nie tylko możliwość obserwacji tego co dzieje się na boisku i wokół futbolu. Jego zajęcie to również doskonały pretekst do podróżowania po wioskach i poznawania lokalnego folkloru.

» powrót «

Archiwum

14. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij13. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij12. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij11. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij10. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij9. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij8. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij7. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij6. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij5. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij4. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij3. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij2. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij1. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij

Kontakt

Spiritus Movens - Przemek Lewandowski - fluxoplazma@gmail.com
Biuro festiwalu - Gryfiński Dom Kultury - sekretariat@gdk.com.pl

Dołącz do nas Włóczykij na FB

Projektowanie stron internetowych - kostek.net