Włóczykij

Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży "Włóczykij"

Michał Marek Marcinkiewicz - Planeta Para

niedziela 26.02.2017 godz. 19:00 - Piekarnia

Podczas spotkania opowiem o wyprawie na "Planetę Para". Miejsce to administracyjnie jest brazylijskim stanem, leżącym nad samą Amazonką pośrodku tropikalnych lasów deszczowych. W rzeczywistości jest to jednak zupełnie obcy i dziki świat. "Planeta" ta rządzi się własnymi prawami, o których nie przeczyta się w żadnym przewodniku. Reguły przetrwania w tej rozległej krainie można poznać jedynie podróżując po jej bezdrożach, stawiając czoła wyzwaniom codziennego dnia. Niemniej odkrywanie ich w czasie odłowów tropikalnych ryb ozdobnych stanowi od kilku lat spełnienie moich marzeń. Cztery wypraw trwające łącznie półtora roku wzbogaciły mnie o liczne doświadczenia życiowe. Ich efektem ubocznym jest nieuzasadniona dla rozsądnie myślących ludzi coroczna chęć powrotu w to miejsce.

» powrót «
Zamów karnet Zamów bilety jednodniowe Zamów bilet na Bal Włóczykija (bez karnetu) Zamów bilet na Bal Włóczykija (z karnetem) Zamów bilet na koncert Dezerter (bez karnetu) Zamów bilet na koncert Dezerter (z karnetem) Zamów bilet na koncert Bajzel (bez karnetu) Zamów bilet na koncert Kathia (bez karnetu) Zamów bilet na koncert Koncepcje bez twarzy (bez karnetu) Zamów bilet na wycieczke do Niechorza (bez karnetu) Zamów bilet na wycieczke do Niechorza (z karnetem) Zamów bilet na wycieczke do Lubniewic (bez karnetu) Zamów bilet na wycieczke do Lubniewic (z karnetem)

Archiwum

14. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij13. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij12. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij11. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij10. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij9. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij8. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij7. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij6. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij5. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij4. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij3. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij2. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij1. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij

Kontakt

Spiritus Movens - Przemek Lewandowski - fluxoplazma@gmail.com
Biuro festiwalu - Gryfiński Dom Kultury - sekretariat@gdk.com.pl

Dołącz do nas Włóczykij na FB

Projektowanie stron internetowych - kostek.net