Włóczykij

Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży "Włóczykij"

impreza - Bal Włóczykija

sobota 25.02.2017 godz. 21:00 - Zajazd Saga

"Konstruktor Trurl zbudował maszynę do robienia rzeczy na 'n'. Zrobiła na jego polecenie nimby, nausznice, neutrony, nurty, nosy i nimfy. Nie umiała zrobić natrium - nie znała bowiem łaciny. Zrobiła też niebo..."

Najbliższy Bal Włóczykija będzie otwarciem do nieba. Rozgwieżdżonego, nieskończonego, pełnego tajemniczych obiektów, kosmicznych istot, robotów i ufiątek (dzieci ufic).

Bal Włóczykija o tematyce kosmicznej odbędzie się 25 lutego 2017. Sprzedaż biletów od 6 lutego 2017.

"Czarne dziury nie są takie czarne"!

» powrót «

Archiwum

14. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij13. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij12. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij11. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij10. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij9. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij8. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij7. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij6. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij5. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij4. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij3. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij2. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij1. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij

Kontakt

Spiritus Movens - Przemek Lewandowski - fluxoplazma@gmail.com
Biuro festiwalu - Gryfiński Dom Kultury - sekretariat@gdk.com.pl

Dołącz do nas Włóczykij na FB

Projektowanie stron internetowych - kostek.net