Włóczykij

Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży "Włóczykij"

Anita Demianowicz - Dookoła Polski rowerem

piątek 24.02.2017 godz. 18:00 - Klub Festiwalowy Włóczykija

Nie wyjeżdżałam z domu z zamiarem dokonania jakiegokolwiek wyczynu. Nie rozpatrywałam tego w takich kategoriach. Nie robiłam projektu, nikomu nic nie powiedziałam, żeby nie czuć przymusu, że muszę to zrobić. Chciałam po prostu pojeździć na rowerze, cieszyć się naturą, miejscami, które odwiedzam, a objechanie Polski dookoła było sprawą drugorzędną. Mimo wszystko udało się. Pokonałam 3551 kilometrów i zamknęłam pętlę wokół Polski. Przy tym przekonałam się, że Polska jest bardzo egzotycznym i niebywale pięknym krajem i że nie trzeba jechać na drugą półkulę, by przeżyć wielką przygodę.

Anita Demianowicz - podróżniczka, reporterka i fotografka. Na co dzień współpracuje z magazynami podróżniczymi. Prowadzi też swoją stronę www.banita.travel.pl. Zwykle pół roku w roku jest w drodze. Podróżuje przede wszystkim sama, często na rowerze, najchętniej do Ameryki Środkowej. Organizuje unikalny festiwal podróżniczy TRAMPki - Spotkania Podróżujących Kobiet w Gdańsku, prowadzi wyjazdy kobiece. 19 września wyszła jej pierwsza książka "Końca świata nie było", w której pisze o szukaniu swojej drogi w życiu podczas trwającej pięć miesięcy podróży przez kraje Ameryki Środkowej.

» powrót «

Archiwum

14. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij13. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij12. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij11. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij10. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij9. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij8. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij7. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij6. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij5. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij4. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij3. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij2. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij1. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij

Kontakt

Spiritus Movens - Przemek Lewandowski - fluxoplazma@gmail.com
Biuro festiwalu - Gryfiński Dom Kultury - sekretariat@gdk.com.pl

Dołącz do nas Włóczykij na FB

Projektowanie stron internetowych - kostek.net