Włóczykij

Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży "Włóczykij"

koncert - Ludojad

niedziela 26.02.2017 godz. 21:15 - Klub Festiwalowy Włóczykija

Zespół powstał z lawy i żwirku dla kotów w 1804. Początkowo nazywał się Pele, ale szybko zmienił nazwę na M600. Jako M600 formacja zagrała 1 koncert w Watykanie kiedy to wspierała czarnoskórego kardynała Jojna Obebe w jego staraniach o objęcie urzędu Papieża. Wtedy to powstał ich pierwszy wielki hit "Papież Murzyn".

Jesienią 2010 Ludojad pojawił się w analogowym studio inżyniera Maćka Cieślaka gdzie w półtora dnia zarejestrował ok. 20 kompozycji i w ten sposób ustanowił nowy rekord płodności muzycznej.

Członkowie:
Przemysław Beleć (Bele) - bas
Ryszard Kadłubiec (Mr Ricardo) - bębny
Paweł Wdziękoński (MC Mewa) - głos, samplery
Krystian Sachryń (Siniore Lodo) - drumle, wokal
Piotr Ciechowski (Kjaczjo) - saksofony
Marek Pędziwiatr (PJ Wind, Czarny Murzyn) - klawisze, wokal

» powrót «

Archiwum

14. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij13. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij12. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij11. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij10. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij9. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij8. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij7. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij6. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij5. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij4. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij3. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij2. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij1. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij

Kontakt

Spiritus Movens - Przemek Lewandowski - fluxoplazma@gmail.com
Biuro festiwalu - Gryfiński Dom Kultury - sekretariat@gdk.com.pl

Dołącz do nas Włóczykij na FB

Projektowanie stron internetowych - kostek.net