Włóczykij

Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży "Włóczykij"

koncert - Ludojad

niedziela 26.02.2017 godz. 21:15 - Klub Festiwalowy Włóczykija

Zespół powstał z lawy i żwirku dla kotów w 1804. Początkowo nazywał się Pele, ale szybko zmienił nazwę na M600. Jako M600 formacja zagrała 1 koncert w Watykanie kiedy to wspierała czarnoskórego kardynała Jojna Obebe w jego staraniach o objęcie urzędu Papieża. Wtedy to powstał ich pierwszy wielki hit "Papież Murzyn".

Jesienią 2010 Ludojad pojawił się w analogowym studio inżyniera Maćka Cieślaka gdzie w półtora dnia zarejestrował ok. 20 kompozycji i w ten sposób ustanowił nowy rekord płodności muzycznej.

Członkowie:
Przemysław Beleć (Bele) - bas
Ryszard Kadłubiec (Mr Ricardo) - bębny
Paweł Wdziękoński (MC Mewa) - głos, samplery
Krystian Sachryń (Siniore Lodo) - drumle, wokal
Piotr Ciechowski (Kjaczjo) - saksofony
Marek Pędziwiatr (PJ Wind, Czarny Murzyn) - klawisze, wokal

» powrót «
Zamów karnet Zamów bilety jednodniowe Zamów bilet na Bal Włóczykija (bez karnetu) Zamów bilet na Bal Włóczykija (z karnetem) Zamów bilet na koncert Dezerter (bez karnetu) Zamów bilet na koncert Dezerter (z karnetem) Zamów bilet na koncert Bajzel (bez karnetu) Zamów bilet na koncert Kathia (bez karnetu) Zamów bilet na koncert Koncepcje bez twarzy (bez karnetu) Zamów bilet na wycieczke do Niechorza (bez karnetu) Zamów bilet na wycieczke do Niechorza (z karnetem) Zamów bilet na wycieczke do Lubniewic (bez karnetu) Zamów bilet na wycieczke do Lubniewic (z karnetem)

Archiwum

14. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij13. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij12. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij11. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij10. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij9. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij8. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij7. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij6. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij5. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij4. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij3. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij2. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij1. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij

Kontakt

Spiritus Movens - Przemek Lewandowski - fluxoplazma@gmail.com
Biuro festiwalu - Gryfiński Dom Kultury - sekretariat@gdk.com.pl

Dołącz do nas Włóczykij na FB

Projektowanie stron internetowych - kostek.net