Włóczykij

Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży "Włóczykij"

Tomasz Jakimiuk - Hulajnogą i autostopem z Podlasia do Chin, za garść złotówek

sobota 25.02.2017 godz. 20:00 - Piekarnia

O mały włos zostać oswatanym na Ukrainie, zawitać do miejsca gdzie odbywają się egzorcyzmy opętanych ludzi, złapać na stopa pracownika rosyjskiej elektrowni jądrowej i zobaczyć ją z bliska, żeglować i pływać na golasa po Wołdze z Rosjanami, spotkać szamana na jednej z wysp Bajkału, spać pod drogą w tajdze pośrodku Syberii, pić wódkę na rodzinnym spotkaniu w gerze na mongolskim stepie i zrobić masakryczny błąd, pomagać w robieniu kumysu, ujeżdżać konia i wielbłąda, nielegalnie wkraczać do chińskiego parku narodowego, przejść zakazany odcinek Muru Chińskiego, zawitać na chińskiej dyskotece, gdzie wszystko dla białego było za darmo, usłyszeć o obrządku rąbania zwłok, poznać kapłanów zwanych lamami na Wyżynie Tybetańskiej, starcia z policją, pandy... i wiele innych."

O jego przygodach można przeczytać na:
Fanpage: @Jak To daleko
Blog: www.jaktodaleko.pl

» powrót «
Zamów karnet Zamów bilety jednodniowe Zamów bilet na Bal Włóczykija (bez karnetu) Zamów bilet na Bal Włóczykija (z karnetem) Zamów bilet na koncert Dezerter (bez karnetu) Zamów bilet na koncert Dezerter (z karnetem) Zamów bilet na koncert Bajzel (bez karnetu) Zamów bilet na koncert Kathia (bez karnetu) Zamów bilet na koncert Koncepcje bez twarzy (bez karnetu) Zamów bilet na wycieczke do Niechorza (bez karnetu) Zamów bilet na wycieczke do Niechorza (z karnetem) Zamów bilet na wycieczke do Lubniewic (bez karnetu) Zamów bilet na wycieczke do Lubniewic (z karnetem)

Archiwum

14. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij13. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij12. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij11. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij10. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij9. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij8. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij7. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij6. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij5. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij4. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij3. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij2. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij1. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij

Kontakt

Spiritus Movens - Przemek Lewandowski - fluxoplazma@gmail.com
Biuro festiwalu - Gryfiński Dom Kultury - sekretariat@gdk.com.pl

Dołącz do nas Włóczykij na FB

Projektowanie stron internetowych - kostek.net