Włóczykij

Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży "Włóczykij"

warsztaty - Nordic Walking

niedziela 28.02.2016 godz. 13:00 - Gryfiński Dom Kultury

Warsztaty będą prowadzone przez szczecińską firmę usługowo-szkoleniową 4seasons (www.4seasons.szczecin.pl). Będą one miały na celu szybkie nauczenie prostej techniki marszu Nordic Walking. Pod okiem profesjonalnego instruktora grupa uczy się, bawi i integruje. Największą wartością jest to, że oprócz dobrej zabawy i aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu, uczestnicy "zabierają ze sobą" umiejętność efektywnego chodzenia z kijami, którą mogą później wykorzystywać w samodzielnych marszach.

Nauczysz się:
- dobierać i regulować kije,
- rozgrzewać przed treningiem,
- techniki podstawowej marszu odciążającej stawy kolan i kręgosłupa,
- prawidłowo maszerować z kijami.

Wynajem kijów zapewniamy bezpłatnie. Należy ubrać się w strój i obuwie sportowe dopasowane do pogody. Dodatkowo każdy uczestnik weźmie udział w losowaniu pary teleskopowych kijów Longi Dynamite!

MIEJSCE: Gryfino, Gryfiński Dom Kultury
TERMIN: 28.02.2016
GODZINA: 13:00
CENA: bezpłatnie
GRUPA WIEKOWA: dorośli, młodzież
LICZBA OSÓB: 20
ZAPISY KONTAKT: 607 430 137, info@4seasons.szczecin

» powrót «

Archiwum

12. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij11. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij10. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij9. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij8. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij7. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij6. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij5. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij4. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij3. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij2. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij1. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij

Kontakt

Spiritus Movens - Przemek Lewandowski - fluxoplazma@gmail.com
Biuro informacyjne festiwalu - Gryfiński Dom Kultury - tel.: 91 416 25 20

Dołącz do nas Włóczykij na FB

Projektowanie stron internetowych - kostek.net