Włóczykij

Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży "Włóczykij"

Marcin R. Sulżycki - Północ-Południe. Wietnam kulinarnym szlakiem

piątek 04.03.2016 godz. 17:00 - Gryfiński Dom Kultury

Jak wygląda Wietnam? Czym się różni kulinarnie, ale nie tylko, Północ od Południa? Gdzie zjemy najlepsze sajgonki i dlaczego nie w Sajgonie?

Marcin R. Szulżycki - fotograf, kucharz, eksperymentator, bloger, kolekcjoner książek kucharskich i smakosz. Wymyśla, bloguje (slodkokwasna.pl), karmi, prowadzi warsztaty i fotografuje (cookandwatch.com). W chwilach wolnych od jedzenia, czy to na talerzu czy w obiektywie, lubi czytać książki, spać lub oglądać seriale (kolejność przypadkowa).

» powrót «

Archiwum

12. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij11. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij10. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij9. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij8. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij7. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij6. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij5. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij4. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij3. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij2. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij1. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij

Kontakt

Spiritus Movens - Przemek Lewandowski - fluxoplazma@gmail.com
Biuro informacyjne festiwalu - Gryfiński Dom Kultury - tel.: 91 416 25 20

Dołącz do nas Włóczykij na FB

Projektowanie stron internetowych - kostek.net