Włóczykij

Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży "Włóczykij"

Dariusz Rosiak - Ziarno i krew. Podróż śladami bliskowschodnich chrześcijan - ZAKOŃCZENIE FESTIWALU

niedziela 06.03.2016 godz. 18:30 - Gryfiński Dom Kultury

"Ziarno i krew. Podróż śladami bliskowschodnich chrześcijan" to opowieść o ginącym świecie i niszczeniu kolebki europejskiej cywilizacji. Spotkanie z Dariuszem Rosiakiem będzie pokłosiem jego książki pod tym samym tytułem. Autor pisząc ją, wyruszył tam, skąd pochodzą bliskowschodni chrześcijanie, i tam dokąd uciekają. Do Turcji, Iraku, Libanu, Egiptu, Izraela, do Syryjczyków mieszkających w Szwecji.

Dariusz Rosiak - dziennikarz radiowy i prasowy. W Trójce prowadzi program "Raport o stanie świata", współpracuje z redakcją publicystyki międzynarodowej Polskiego Radia, przez wiele lat był związany z "Rzeczpospolitą", gdzie pisał do sobotnio-niedzielnego działu "Plus Minus". Autor książek m.in. "Oblicza Wielkiej Brytanii", "Żar. Oddech Afryki" czy "Wielka odmowa. Agent, filozof, antykomunista".

Dariusz Rosiak

» powrót «

Archiwum

12. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij11. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij10. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij9. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij8. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij7. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij6. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij5. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij4. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij3. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij2. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij1. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij

Kontakt

Spiritus Movens - Przemek Lewandowski - fluxoplazma@gmail.com
Biuro informacyjne festiwalu - Gryfiński Dom Kultury - tel.: 91 416 25 20

Dołącz do nas Włóczykij na FB

Projektowanie stron internetowych - kostek.net