Włóczykij

Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży "Włóczykij"

spotkanie - Kuba Kasprzyk i Pionierzy Gryfina

środa 02.03.2016 godz. 16:30 - Gryfiński Dom Kultury

Na festiwalu Włóczykij podróżować będziemy nie tylko w przestrzeni, ale i w czasie. Odbędzie się wyjątkowe spotkanie z Kubą Kasprzykiem oraz z bohaterami jego książki "Pionierzy Gryfina".

Kuba Kasprzyk

Kuba Kasprzyk i Pionierzy Gryfina

Od stycznia 2012 do kwietnia 2015 r. Kuba spotykał się z najstarszymi mieszkańcami Gryfina i jego okolic. Dzieciństwo czy wiek nastoletni wielu z nich przypadał na czasy II wojny światowej lub krótko po jej zakończeniu. To będzie jedyna w swoim rodzaju podróż do czasu początków polskiego Gryfina.

» powrót «

Archiwum

12. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij11. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij10. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij9. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij8. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij7. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij6. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij5. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij4. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij3. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij2. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij1. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij

Kontakt

Spiritus Movens - Przemek Lewandowski - fluxoplazma@gmail.com
Biuro informacyjne festiwalu - Gryfiński Dom Kultury - tel.: 91 416 25 20

Dołącz do nas Włóczykij na FB

Projektowanie stron internetowych - kostek.net