Włóczykij

Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży "Włóczykij"

Jakub Zygmunt - Białoruś - biegiem na Sylwester

niedziela 28.02.2016 godz. 16:00 - Piekarnia

Białoruś. Postkomunistyczny kraj, który teraz walczy o swoje miejsce w świecie. Dwie podróże - jedna zimą, druga latem, które odbyły tego samego roku. Najpierw świętowanie Sylwestra za wschodnią granicą na białoruskiej wsi, by potem pobiec w Półmaratonie Mińskim - największej imprezie biegowej kraju. Przygody życia, doświadczenia zostawiające trwały ślad w człowieku, lekcja pokory i nauczka od losu.

Sądecki Włóczykij (czyli Kuba Zygmunt) - wiercipięta, rodowity Sądeczanin, z wykształcenia geolog, w pracy pedagog, z pasji miłośnik Wschodu. Człowiek-orkiestra. W podróżach szuka ludzi, odwiedza ich, poznaje. Lubi gdzieś spędzić dłużej czas, by poznać duszę miejsca. Nie znosi zabiegania, choć sam taki jest na co dzień.

» powrót «

Archiwum

12. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij11. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij10. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij9. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij8. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij7. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij6. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij5. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij4. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij3. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij2. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij1. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij

Kontakt

Spiritus Movens - Przemek Lewandowski - fluxoplazma@gmail.com
Biuro informacyjne festiwalu - Gryfiński Dom Kultury - tel.: 91 416 25 20

Dołącz do nas Włóczykij na FB

Projektowanie stron internetowych - kostek.net