Włóczykij

Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży "Włóczykij"

Arkadiusz Dobrzeniecki - Przyrodnicze perły Pomorza Zachodniego okiem rowerzysty

niedziela 28.02.2016 godz. 18:00 - Klub Festiwalowy Włóczykija

Przenieś się do krainy potężnych buków, bystrych potoków i subtelnie piętrzących się wzgórz. Do miejsc, w których człowiek jest rzadkim gościem, a bezkresem przestrzeni rządzi natura. Tutaj, zatopiwszy się w dzikich ostępach kniei, zapomnisz o miejskim zgiełku... Oczywiście mowa o Pomorzu Zachodnim I jego wybitnych walorach przyrodniczo-krajobrazowych - przedstawione z perspektywy rowerzysty.

Miłośnik dwóch kółek i dzikiej przyrody zaprasza na spotkanie, na którym opowie o rowerowych wyprawach po bezdrożach Pomorza Zachodniego. W programie przewidziana jest zapowiedź konkursu na swój sposób wyjątkowego * z przyrodą Pomorza, rowerami i rowerzystami w rolach głównych.

» powrót «

Archiwum

12. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij11. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij10. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij9. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij8. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij7. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij6. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij5. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij4. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij3. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij2. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij1. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij

Kontakt

Spiritus Movens - Przemek Lewandowski - fluxoplazma@gmail.com
Biuro informacyjne festiwalu - Gryfiński Dom Kultury - tel.: 91 416 25 20

Dołącz do nas Włóczykij na FB

Projektowanie stron internetowych - kostek.net