Włóczykij

Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży "Włóczykij"

Robert 'Robb' Maciąg - Tuk Tuk Cinema

poniedziałek 29.02.2016 godz. 18:00 - Gryfiński Dom Kultury

Czy można indyjską auto rykszę, spalinowego tuk tuka, trzy kołowe coś o 7 koniach mechanicznych przerobić na objazdowe kino? Można! Taki był przynajmniej plan Roberta 'Robba' Maciąga jeszcze rok temu... Okazało się jednak, że załatwienie wszystkich pozwoleń trwa za długo, a czas czekania na permity "zależy od wysokości łapówki". Skoro nie tak, to inaczej. Inaczej - znaczy na skuterze!

A zatem objazdowe kino na skuterze wzdłuż Gangesu, najświętszej rzeki Indii, serca hinduskiej kultury i historii, z Riszikeszu do Kalkuty, jadąc jak najbliżej rzeki, odwiedzał małe wsie i wielkie miasta. 2500 kilometrów. A co wieczór na rozkładanym ekranie lub białej ścianie robił polskie kino. Pełne Bolka i Lolka oraz Reksia. Bez dialogów, uniwersalnie, wesoło i oczywiście bez biletów.

Robert 'Robb' Maciąg - Najlepiej mu w drodze i to nieważne czy rowerowej do Chin czy pieszej po lasach dookoła domu. Wierzy, że w pisaniu najważniejsi są spotkani ludzie i ich historie. Autor kilku książek podróżniczych i strony www.ku-sloncu.org.

» powrót «
Zamów bilet Komunikat startowy - Włóczykij Trip Extreme Regulamin - Włóczykij Trip Extreme Lista uczestników - Włóczykij Trip Extreme

Archiwum

11. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij10. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij9. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij8. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży 7. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży 6. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży 5. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży 4. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży 3. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży 2. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży 1. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży

Kontakt

Spiritus Movens - Przemek Lewandowski - fluxoplazma@gmail.com
Biuro informacyjne festiwalu - Gryfiński Dom Kultury - tel.: 91 416 25 20

Dołącz do nas Włóczykij na FB

Projektowanie stron internetowych - kostek.net