Włóczykij

Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży "Włóczykij"

Emil Witt - Spirit of the selva, czyli Amazonia dla niepoważnych

niedziela 28.02.2016 godz. 15:00 - Piekarnia

Emil zabierze nas w niezwykle fascynującą podróż w jedno z najbardziej budzących emocje miejsc na ziemi - do amazońskiej puszczy. Podczas filmowej prezentacji opowie o świecie Indian Machiguenga, zamieszkujących gęstą selvę w dorzeczu Urubamby w centralnym Peru. Indianie ci, żyjąc trochę po dawnemu i trochę po współczesnemu, odsłonią przed nami swoje tajemnicze umiejętności radzenia sobie w niezwykle nieobliczalnych i niezmierzonych lasach deszczowych. Emil opowie także o tym, jak wylądował w krzakach nad Cerros de Contamana, gdzie poznawał świat metyskich myśliwych.

Emil Witt - podróżnik, sportowiec, miłośnik dzikiej przyrody oraz poszukiwacz ekstremalnych doznań. Jego podróże przepełnione są bogactwem dawnych kultur, pięknem dziewiczej przyrody, oraz sporą dawką adrenaliny. W wolnym czasie medytuje, trenuje, opowiada, odpoczywa, odpoczywa i jeszcze raz odpoczywa, a potem... znika gdzieś na kilka miesięcy.

Strona wyprawy: www.emil-witt.com/moje-wyprawy/peru-2014/

» powrót «

Archiwum

12. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij11. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij10. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij9. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij8. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij7. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij6. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij5. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij4. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij3. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij2. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij1. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij

Kontakt

Spiritus Movens - Przemek Lewandowski - fluxoplazma@gmail.com
Biuro informacyjne festiwalu - Gryfiński Dom Kultury - tel.: 91 416 25 20

Dołącz do nas Włóczykij na FB

Projektowanie stron internetowych - kostek.net