Włóczykij

Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży "Włóczykij"

Jan Faściszewski - Przez lody Bajkału 2015

sobota 27.02.2016 godz. 17:00 - Klub Festiwalowy Włóczykija

"Warto było zmagać się z wiatrem, pokonywać torosy, chodzić po pękającym lodzie. Po to, żeby zbliżyć się do natury, wsłuchać w jej chłodny rytm, trochę się wyciszyć i cieszyć się z każdego napotkanego widoku. A tam nad Bajkałem każdy jest piękny."

Janek Faściszewski wraz z Przemkiem Szaparem podczas ostatniej zimy w ciągu dwudziestu dni, wędrując blisko 700 km z północy na południe, przemierzyli lodową pustynię najgłębszego jeziora świata - jeziora Bajkał. Maszerując w rytmie trzaskającego lodu podziwiali majestat Syberyjskiego Morza, otoczonego pięknymi wysokimi górami, o czym posłuchamy podczas najbliższej edycji Włóczykija z ust Janka Faściszewskiego.

» powrót «

Archiwum

12. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij11. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij10. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij9. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij8. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij7. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij6. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij5. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij4. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij3. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij2. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij1. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij

Kontakt

Spiritus Movens - Przemek Lewandowski - fluxoplazma@gmail.com
Biuro informacyjne festiwalu - Gryfiński Dom Kultury - tel.: 91 416 25 20

Dołącz do nas Włóczykij na FB

Projektowanie stron internetowych - kostek.net