Włóczykij

Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży "Włóczykij"

Natalia Mileszyk - Alfabet Birmański

niedziela 28.02.2016 godz. 16:00 - Klub Festiwalowy Włóczykija

Spędziła miesiąc włócząc się po Birmie trochę śladami Kiplinga, trochę śladami Orwella, a czasami po prostu tam, gdzie ją oczy poniosły. Autobusami, furgonetkami, pociągami i łodziami, z nieodłącznym notesem i mapą.

Gdy siedziała na workach ryżu w pociągu lub na linach na pokładzie statku stworzyła alfabet birmański:
A - armia
B - betel
C - cała Birma czyta
D - ...

"Alfabet Birmański" to opowieść o fascynującym kraju przez pryzmat spotkanych ludzi, smaków, widoków i przede wszystkim zasłyszanych historii. Opowieść na pograniczu legend, życia codziennego i dość trudnych historii z areny międzynarodowej.

» powrót «

Archiwum

12. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij11. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij10. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij9. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij8. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij7. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij6. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij5. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij4. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij3. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij2. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij1. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij

Kontakt

Spiritus Movens - Przemek Lewandowski - fluxoplazma@gmail.com
Biuro informacyjne festiwalu - Gryfiński Dom Kultury - tel.: 91 416 25 20

Dołącz do nas Włóczykij na FB

Projektowanie stron internetowych - kostek.net