Włóczykij

Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży "Włóczykij"

- Bal Włóczykija

sobota 27.02.2016 godz. 21:00 - Wirówek

BILETY WYPRZEDANE!

Przybywajcie do nas z odległych galaktyk w statkach kosmicznych albo w starożytnych rydwanach. Bądźcie królami, gladiatorami, siedemnastowiecznymi żebrakami z przedmieść Londynu, mieszkańcami Marsa za 250 lat lub kucharzami z Ząbkowic Śląskich z XXXII wieku. Pogardźmy tej jednej nocy z teraźniejszości na rzecz przeszłości i przyszłości!

Co roku zapraszamy was do przekraczania granic realnego świata bawiąc się hucznie na Balu Włóczykija. Tym razem nie będzie inaczej, a nawet szczególnie wyjątkowo. Podczas najbliższej edycji zbudujemy wehikuł czasu, aby wspólnie przenieść się do historycznych krain, które już nie istnieją, albo do światów, które jeszcze nie istnieją. Tegoroczny Bal Włóczykija odbędzie się pod hasłem "Wehikuł czasu".

Wyjazd z Gryfina do Wirówka nastąpi spod Klubu Festiwalowego o godzinach: 20:30 i 21:00. Autobusy z Wirówka do Gryfina odwożące uczestników Balu odjadą w nocy o godzinach: 2:00, 4:05.

» powrót «

Archiwum

12. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij11. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij10. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij9. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij8. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij7. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij6. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij5. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij4. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij3. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij2. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij1. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij

Kontakt

Spiritus Movens - Przemek Lewandowski - fluxoplazma@gmail.com
Biuro informacyjne festiwalu - Gryfiński Dom Kultury - tel.: 91 416 25 20

Dołącz do nas Włóczykij na FB

Projektowanie stron internetowych - kostek.net