Włóczykij

Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży "Włóczykij"

Michał Soroko, Łukasz Dobrzański - MotoAmeryka - Akt IV - MotoJary na szlaku Easy Ridera

niedziela 22.02.2015 godz. 20:00 - Piekarnia

Co znaczy Easy Rider? Nie znaczyłby tego, co znaczy, gdyby nie film o takim tytule. Kultowa podróż Kapitana Ameryki i Billy'ego z Kalifornii do Luizjany odbyła się pod koniec 1969 r., kiedy świat był zupełnie inny. Czyżby? Ekipa MotoJary podjęła się zadania weryfikacji planu filmowego Easy Ridera dokonując przejazdu od momentu rozbicia zegarków w Ballerat (rejon Doliny Śmierci) po tragiczną konfrontację z redneckami nad Atchafalaya River. Dwaj uczestnicy wyprawy - Michał i Łukasz - odwiedzili miejsca, w których kręcone były kluczowe sceny, próbując odnaleźć Amerykę w ramach konfrontacji z żywym planem najsłynniejszego motocyklowego filmu drogi. Ale czy udało im się spełnić marzenie Wyatta i Billy'ego o dojechaniu na Florydę?

» powrót «
Wyniki Włóczykij Trip Extreme Zamów karnet Zamw bilet jednodniowy Zamów bilet na Bal Włóczykija (polsko - ukraiskie spotkanie integracyjne) Zamów bilet na Bal Włóczykija (polsko - ukraiskie spotkanie integracyjne) - z karnetem Zamów bilet na koncert Sneaky Jesus Zamów bilet na koncert Sneaky Jesus (z karnetem) Zamów bilet na wycieczke do Myliborza Zamów bilet na wycieczke do Myliborza (z karnetem)

Archiwum

15. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij14. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij13. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij12. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij11. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij10. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij9. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij8. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij7. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij6. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij5. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij4. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij3. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij2. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij1. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij

Kontakt

Spiritus Movens - Przemek Lewandowski - fluxoplazma@gmail.com
Biuro festiwalu - Gryfiński Dom Kultury - sekretariat@gdk.com.pl

Dołącz do nas Włóczykij na FB

Projektowanie stron internetowych - kostek.net