Włóczykij

Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży "Włóczykij"

- 13. Ekstremalny Nocny Rajd na Orientację Włóczykij Trip Extreme - WYNIKI OFICJALNE

13. edycja rajdu na orientację Włóczykij Trip Extreme odbyła się w sobotę 29 lutego na terenie Puszczy Piaskowej na południu naszego powiatu. W zawodach na obu dystansach wystartowało łącznie 352 zawodników - 223 na 25 km i 129 na 50 km.

Start odbył się w Mętnie i rajdowicze tradycyjnie zostali tam zawiezieni z Gryfina autobusami. W tym roku trasa podzielona była na dwa etapy. Pierwszy kończył się na punkcie stop w szkole w Krzymowie. Tam zawodnicy mieli 1h/30 min (w zależności od wybranego dystansu) odpoczynku i dostali mapę 2 etapu. Meta miała miejsce w tym samym miejscu czyli w szkole w Krzymowie. Po zawodach uczestnicy do Gryfina zostali odwiezieni autobusami.

Dystans 50 km wygrał z czasem 6h 3 min Karol Gostomczyk ze Studzienic (okolice Bytowa, województwo pomorskie). Najlepszymi gryfinianami, podobnie jak rok i dwa lata temu, byli Adam Bartosiewicz i Sebastian Rożko (10 miejsce, czas 8h 13 min). Najlepszą kobietą na 50 km ponownie została Agnieszka Glebkowicz ze Szczecina (47 miejsce, czas 10h 48 min).

Na dystansie 25 km najlepsi byli Krystian i Robert Petersburscy ze Szczecina z czasem 2h 56 min. Najlepszą kobietą (obroniła tytuł sprzed roku) i zarazem najlepszymi gryfinianami została Ewelina Czerniachowska z mężem Jackiem (4 miejsce, czas 5h 5 min).

Zwycięzcy w kategorii open otrzymali od organizatorów rajdowe koszulki i kominy.

Karol Gostomczyk

Krystian i Robert Petersburscy

Wyróżniona została także Nina Kłopotek z Bartkowa, jako najmłodsza uczestniczka rajdu, która dystans 25 km ukończyła na 15 miejscu z czasem 5h 11 min. Była jednocześnie 4 kobietą na mecie.

Nina KÅ‚opotek

Serdecznie wszystkim zawodnikom dziękujemy za udział w rajdzie i zapraszamy za rok!

DO POBRANIA:

Wyniki dla trasy 50 km i 25 km (OFICJALNE) (.XLS 106 kb)

» powrót «
Wyniki Włóczykij Trip Extreme

Archiwum

15. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij14. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij13. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij12. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij11. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij10. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij9. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij8. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij7. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij6. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij5. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij4. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij3. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij2. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij1. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij