Włóczykij

Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij

- Robale w kokonach czyli hamakowanie na Włóczykiju

sobota 02.03.2019 godz. 12:00

Po raz kolejny przenosimy się do Gryfina, gdzie w dniach 21 lutego-3 marca 2018 r. odbywać się będzie Festiwal Włóczykij. Festiwal jest świętem podróżników, przyszłych podróżników, czyli tych, którzy zainspirowani opowieściami tych pierwszych niebawem wyruszą w swoją podróż oraz tych, którzy tam jeszcze nie trafili i jeszcze nie wiedzą o tym o czym już wiedzą ci drudzy.

Jak już wiadomo, w pierwszą sobotę festiwalu odbędzie się Bal Włóczykija, na który zostali zaproszeni wielonożni, często chitynowi bądź futerkowi i skrzydlaci, wyposażeni w trąbkowe, tudzież dziobate aparaty gębowe mieszkańcy łąk i lasów. Wszyscy wyjdą ze swoich przytulnych domków, aby zakosztować festiwalowej atmosfery, ale ich aktywność, jak to w przyrodzie bywa, będzie krótkotrwała i już po tygodniu nadejdzie czas (najwyższy) do powrócenia do stanu hibernacji bądź na odpoczynek, aby za jakiś czas ponownie przebudzić się na wiosnę, która zapachem niejednego kwiatu i ciepłym promieniem słońca znowu poderwie ich do życia.

Zapraszamy zatem do wspólnej hibernacji w kokonach - hamakach. Do snu będą nas kołysały nie tylko hamaki, ale również bajki o mieszkańcach łąk oraz cała orkiestra ptasich treli, bzyków i szumu ciepłego wiatru o zachodzie słońca.

Zapewniamy hamaki i karimaty do izolacji. Ilość miejsc ograniczona - kto pierwszy ten lepszy!

Miejsce zbiórki: Główna brama OSIR, ul. Sportowa 3, Gryfino. Stamtąd idziemy ok. 500 m do pobliskiego lasku
Termin: 2 marca 2019
Czas: 12:00-14:00
Sprzęt: śpiwór/koc, ciepłe ubranie, ciepły napój.

Regulamin wydarzenia
1. Organizatorem wydarzenia jest Festiwal Włóczykij i Niespokojne Nogi.
2. W wydarzeniu mogą wziąć udział osoby pełnoletnie oraz niepełnoletnie pod warunkiem obecności opiekuna.
3. Festiwal Włóczykij i Niespokojne Nogi nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za szkody powstałe w czasie trwania wydarzenia spowodowane przez jej uczestników lub osoby trzecie.
4. Uczestnik bierze udział w wydarzeniu na własną odpowiedzialność.
5. Podczas wydarzenia zabrania się spożywania alkoholu oraz innych środków odurzających.
6. Uczestnik wyraża zgodę na publikowanie swojego wizerunku w postaci zdjęć oraz filmów umieszczonych na stronie Festiwal Włóczykij i Niespokojne Nogi.
7. Zaleca się, aby każdy uczestnik miał swój śpiwór lub koc.
8. Obecność uczestnika podczas wydarzenia jest równoznaczna z faktem, iż zapoznał się z regulaminem wydarzenia i w pełni go akceptuje.

» powrót «
Wyniki Włóczykij Trip Extreme

Archiwum

13. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij12. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij11. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij10. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij9. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij8. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij7. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij6. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij5. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij4. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij3. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij2. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij1. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij

Kontakt

Spiritus Movens - Przemek Lewandowski - fluxoplazma@gmail.com
Biuro festiwalu - Gryfiński Dom Kultury - sekretariat@gdk.com.pl

Dołącz do nas Włóczykij na FB

Projektowanie stron internetowych - kostek.net