Włóczykij

Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij

Monika Bruch - Łowcy wiatru. Zimowa podróż przez Mongolię i Syberię

sobota 02.03.2019 godz. 20:00 - Namiot Włóczykija

Kiedy zdecydowałam się wziąć udział w rowerowej sztafecie dookoła świata "Bike Jamboree" w jednym z najtrudniejszych etapów, przez zimową Mongolię i Syberię wszyscy pukali się w czoło... to niemożliwe, to niebezpieczne, to szalone... "To pociągające" - pomyślałam. Pod koniec stycznia wylądowaliśmy w Ułan Bator, stolicy Mongolii. Przywitała nas temperatura niemal -40 stopni i czekała nas miesięczna podróż rowerem przez ten mroźny, pusty, stepowy kraj, bardzo silne wiatry, syberyjskie góry w Rosji oraz nieprzewidywalny Bajkał. Jak wyglądała ta podróż i czego nas nauczyła?

To opowieść o ludziach i zwierzętach żyjących w bardzo trudnych warunkach, ich kulturze, duchach, pięknej przyrodzie i o pokonywaniu swoich słabości.

» powrót «
Wyniki Włóczykij Trip Extreme

Archiwum

13. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij12. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij11. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij10. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij9. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij8. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij7. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij6. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij5. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij4. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij3. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij2. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij1. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij

Kontakt

Spiritus Movens - Przemek Lewandowski - fluxoplazma@gmail.com
Biuro festiwalu - Gryfiński Dom Kultury - sekretariat@gdk.com.pl

Dołącz do nas Włóczykij na FB

Projektowanie stron internetowych - kostek.net