Włóczykij

Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij

Natalia "Arczi" Arczyńska - Bo życie jest karnawałem - kobieca podróż na stopa po Meksyku

piątek 01.03.2019 godz. 19:30 - Namiot Włóczykija

Gdy nic Cię nie trzyma w miejscu... to wystarczający powód, żeby wyruszyć! Zawsze marzyłam o Ameryce Łacińskiej. Wyobrażałam sobie ten kontynent jako świat pełny wesołych ludzi, gdzie ciągle się tańczy, dużo się śmieje a ludzie sobie pomagają. Gdzie wiecznie świeci słońce, lasy są zielone a miasta mienią się setkami kolorów. A w powietrzu roi się az od atmosfery mistycyzmu indiańskiego tajemniczości i legend. Brzmi cukierkowo, ale cóż... nie zawiodłam się!

Pewnego wieczoru zobaczyłam ofertę lotu do Meksyku. Stać mnie? Stać - szybkie sprawdzenie konta w banku. To kupuję! I tak się zaczęła moja przygoda... podczas której nauczyłam się mówić po hiszpańsku, jak zarabiać w podróży, jak śpiewać za datek "do kapelusza" na ulicy i w tłocznych barach, co straszy na majańskich cmentarzach i jak uciekać przed wężem w tropikalnej dżungli. Poznałam ludzi wartych poznania i opowieści warte wysłuchania i przekazania dalej. Posłuchajcie jej!

» powrót «
Wyniki Włóczykij Trip Extreme

Archiwum

13. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij12. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij11. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij10. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij9. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij8. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij7. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij6. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij5. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij4. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij3. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij2. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij1. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij

Kontakt

Spiritus Movens - Przemek Lewandowski - fluxoplazma@gmail.com
Biuro festiwalu - Gryfiński Dom Kultury - sekretariat@gdk.com.pl

Dołącz do nas Włóczykij na FB

Projektowanie stron internetowych - kostek.net