Włóczykij

Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij

Paweł Łapuć - Pianomatyk Bike Tour

czwartek 28.02.2019 godz. 18:00 - Gryfiński Dom Kultury

Projekt Rowerowej Trasy Koncertowej - Pianomatyk Bike Tour zrodził się z połączenia dwóch pasji - muzycznej i podróżniczej. Polegał on na przejechaniu przez Europę rowerem z elektronicznym pianinem w przyczepce rowerowej tak, aby w miarę możliwości każdy dzień zakończyć występem.W trakcie projektu udało się zagrać ok. 30 niezwykle różnorodnych koncertów - zarówno oficjalnych (np. w muzeach czy centrach kultury), plenerowych (np. występ na rynku, na traktorze czy pod dębami na skraju wioski) jak i domowych (dla rodziny, sąsiadów czy znajomych gospodarzy).

Trasa została zorganizowana w 3 etapach na odcinkach Warszawa-Berlin, Berlin-Bruksela oraz Bruksela-Paryż i bazowała w znacznym stopniu na gościnności miłośników muzyki oraz jazdy na rowerze poznanych za pośrednictwem internetu.

» powrót «
Wyniki Włóczykij Trip Extreme

Archiwum

13. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij12. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij11. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij10. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij9. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij8. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij7. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij6. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij5. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij4. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij3. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij2. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij1. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij

Kontakt

Spiritus Movens - Przemek Lewandowski - fluxoplazma@gmail.com
Biuro festiwalu - Gryfiński Dom Kultury - sekretariat@gdk.com.pl

Dołącz do nas Włóczykij na FB

Projektowanie stron internetowych - kostek.net