Włóczykij

Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij

- Co w trawie i wodzie piszczy - morsowanie na Włóczykiju

niedziela 24.02.2019 godz. 12:00

Po raz kolejny przenosimy się do Gryfina, gdzie w dniach 21 lutego-3 marca 2018 r. odbywać się będzie Festiwal Włóczykij. Festiwal jest świętem podróżników, przyszłych podróżników, czyli tych, którzy zainspirowani opowieściami tych pierwszych niebawem wyruszą w swoją podróż oraz tych, którzy tam jeszcze nie trafili i jeszcze nie wiedzą o tym o czym już wiedzą ci drudzy.

W sobotę 23 lutego 2019 wieczorem odbędzie się Bal Włóczykija. Zostali na niego zaproszeni wszyscy mieszkańcy niskich traw, wysokich drzew, oraz przerębli. W sobotni zimowy wieczór cała armia przeróżnych stworzeń wyjdzie ze swoich norek, gniazd, kokonów i kopców, aby spotkać się na wspólnym zlocie i omówić wydarzenia minionego okresu wegetacyjnego.

Po całonocnym kongresie wszyscy udadzą się na wspólną kąpiel w zimnej wodzie aby za pomocą terapii szokowej przygotować się do nadchodzącego sezonu. Na spotkanie zaproszeni są wszyscy mieszkańcy pól, łąk i lasów. Zarówno ci znajdujący się w fazie larwalnej, poczwarki jak i dorosłej. Ci wszyscy, którzy dzień wcześniej będą tupali swoimi nibynóżkami o parkiet, ale również ci, którzy spędzą czas w swoich zimowych schronieniach.

To będzie wydarzenie, o którym będą piszczały wszystkie pobliskie trawy!

Miejsce: plaża miejska w Gryfinie (wejście za OSIR)
Termin: 24 lutego 2019
Czas: 12:00-13:00
Sprzęt: buty neoprenowe, strój kąpielowy, czapka, rękawiczki, ciepły napój

Link do wydarzenia https://www.facebook.com/events/335324717309988

Regulamin wydarzenia

1. Organizatorem wydarzenia jest Festiwal Włóczykij i Niespokojne Nogi.
2. W wydarzeniu mogą wziąć udział osoby pełnoletnie oraz niepełnoletnie pod warunkiem obecności opiekuna.
3. Festiwal Włóczykij i Niespokojne Nogi nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za szkody powstałe w czasie trwania wydarzenia spowodowane przez jej uczestników lub osoby trzecie.
4. Przed podjęciem kąpieli po raz pierwszy zaleca się konsultację z lekarzem.
5. Uczestnik wchodzi do wody na własna odpowiedzialność.
6. Podczas wydarzenia zabrania się spożywania alkoholu oraz innych środków odurzających.
7. Uczestnik wyraża zgodę na publikowanie swojego wizerunku w postaci zdjęć oraz filmów umieszczonych na stronie Festiwal Włóczykij i Niespokojne Nogi.
8. Obecność uczestnika podczas wydarzenia jest równoznaczna z faktem, iż zapoznał się z regulaminem wydarzenia i w pełni go akceptuje.

» powrót «
Wyniki Włóczykij Trip Extreme

Archiwum

13. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij12. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij11. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij10. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij9. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij8. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij7. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij6. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij5. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij4. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij3. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij2. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij1. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij

Kontakt

Spiritus Movens - Przemek Lewandowski - fluxoplazma@gmail.com
Biuro festiwalu - Gryfiński Dom Kultury - sekretariat@gdk.com.pl

Dołącz do nas Włóczykij na FB

Projektowanie stron internetowych - kostek.net