Włóczykij

Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij

Zdzich Rabenda - "Bliski Wschód. Stereotypy, a rzeczywistość" (MAŁY WŁÓCZYKIJ - DLA DZIECI)

środa 27.02.2019 godz. 10:15 - Gryfiński Dom Kultury

Podczas prezentacji autor opowie o realiach życia w krajach Bliskiego Wschodu (Turcja, Irak, Iran, ZEA, Oman) panującej tam kulturze i różnicach pomiędzy stereotypami na temat tego regionu, a rzeczywistością.

Zdzich Rabenda - pochodzi z Tychów, z natury włóczęga, a z wyboru antropolog i pedagog ze specjalnością animatora kultury. Ma za sobą ponad 50 odwiedzonych krajów i sporo ambitnych planów na przyszłość. Jestem autorem bloga Takie Tam z Tripa, założycielem grupy Off Travellers, a na co dzień prowadzi firmę TYŚ WIDZIOŁ zajmującą się prelekcjami i warsztatami o tematyce podróżniczej dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Ma na swoim koncie wiele spektakularnych akcji m.in. przepłynięcie dmuchanym kajakiem Polski spod granicy z Ukrainą do zachodniej granicy kraju - ponad 1200 kilometrów największymi polskimi rzekami Bugiem, Narwią, Wisłą, Brdą, Kanałem Bydgoskim, Notecią, Wartą i Odrą.

Pokazy dla szkoły średniej + 7-8 klasa szkoły podstawowej.

» powrót «
Wyniki Włóczykij Trip Extreme

Archiwum

13. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij12. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij11. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij10. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij9. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij8. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij7. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij6. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij5. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij4. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij3. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij2. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij1. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij

Kontakt

Spiritus Movens - Przemek Lewandowski - fluxoplazma@gmail.com
Biuro festiwalu - Gryfiński Dom Kultury - sekretariat@gdk.com.pl

Dołącz do nas Włóczykij na FB

Projektowanie stron internetowych - kostek.net